
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
We hebben ongeveer een kuub schelpen nodig
Kelder waterdicht maken tegen optrekkend vocht en grondwater dat via de muren binnenkomt. Ruimte is leeg en slecht geventileerd. Het is een kelder van ongeveer 10m2.
Ons plafond in de badkamer bevat schimmelvlekken. Als ik het probeer weg te halen beschadig ik het plafond. Ik denk dat het plafond in zijn geheel opnieuw gestuct moet worden. Let op: We hebben dus een muurtje midden in onze badkamer (van de douchekabine), daardoor is het misschien moeilijk om erbij te kunnen.
Wij hebben een lekkage in de kelder en zouden dit graag dichtgemaakt hebben.
Graag wil ik mijn kelder waterdicht hebben. Op een plek is al eerder geïnjecteerd omdat niet door water naar binnen kwam. Echter vanwege de hoge waterstand heb ik nu veel water staan en hier wil ik vanaf. De woning stamt uit 1915 en de kelder heeft een oppervlakte van 20 m2. Het water komt door de vloer en de muur. Graag wil ik weten hoe ik vanaf kom en welke kosten hieraan verbonden zijn.
We hebben ongeveer een kuub schelpen nodig
Afgelopen jaar hebben wij een huis gekocht en we zagen bij de inspectie voor aankoop twee vochtige plekken op de muur. De verkoper zei dat de lekkage verholpen was. Ik wil graag van een onafhankelijke hier een oordeel over hebben. Tevens zou ik een advies willen hebben over isolatie van vloeren en andere tips voor ons huis. Ons huis is gebouwd rond 1970, beschikt over een kelder en de vloeren op de begane grond hebben vloerverwarming.
Wij wonen in een oude woning uit bouwjaar 1934 waar een aanbouw is gemaakt met gemetselde muren en een plat dak. In de aanbouw is er halverwege de muur een vochtprobleem. Het betreft een muur met een spouw. Wij kunnen zelf de oorzaak niet vinden. De bitumen dakbedekking lijkt in orde te zijn Graag laten wij hier ter plaatse de situatie beoordelen en de oorzaak opsporen en zo mogelijk verhelpen. Wij ontvangen voor de benodigde werkzaamheden graag vooraf een kostenindicatie.
Sinds ongeveer twee jaar ontstaan er vochtvlekken aan de buitenmuren, optrekkende zwarte stippen. Het badkamer plafond zit vol schimmel, er is onvoldoende ventilatie in de badkamer. Schimmelprobleem heb ik graag opgelost.
Wij hebben lekkage in de kelder en weten niet wat hier de oorzaak van is. Er is een keer iemand eerder geweest en die zei dat het van de keuken of de riolering kan komen. Fundering moet nagekeken worden om de oorzaak te vinden. Er sijpelt een klein beetje water door de fundering de kelder in. Wellicht een fundering expert of vochtexpert die dit kan controleren.
Hoekhuis van 1925. De buitenmuur heeft op de bovenverdieping last van doorslaand vocht. Beneden zitten houten voorzetwanden, er is een mogelijkheid dat daar ook vochtplekken zitten. Graag komen schouwen om een goede indruk te krijgen en te kunnen overleggen over de mogelijkheden.
Graag zoek ik iemand die mij kan helpen om te kijken waar het vochtprobleem zit en hoe ik dit kan oplossen. Op dit moment zijn de problemen in de keuken zichtbaar maar ik heb het idee dat het door de gehele woning is. Ik heb geen flauw idee waar het door komt en zou dan ook graag een afspraak maken om een en ander te beoordelen.
Bouwjaar woonhuis 1948. Kelder tot 4 jaar geleden droog. Nu komt er vocht door de keldermuur / vloer met als gevolg vochtige plek in de keldervloer en soms een laagje water. Kelder 300 L x 170 Br x 190 H. Kelder moet waterdicht gemaakt gemaakt worden.
Oplossen vochtige wand van kelderkast. Het zit binnen. Baksteenbouw.
Aan de voorzijde van het huis zijn de muren nat. Het is een huis uit ±1890, steensmuren, zachte stenen en metselwerk. In de twee voorste slaapkamers stinkt het naar 'kattenpis', ondanks ventilatiegaten in de muren. Vrijstaande woning. Hoe kan dit verholpen worden?
Optrekkend vocht in woonboerderij uit 1928; na verwijdering van behang komt stucwerk los achter m.n. de radiatoren. Graag inspectie, kostenindicatie en behandeling op korte termijn aangezien de aannemer al bezig is.