
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Dakgoot aan de zijkant van huis vervangen. Het zal gaan om een meter of 20 aan zinken dakgoot. Huidige goot zakt door en loopt over. Nieuwe goot moet meer water af kunnen voeren. Ik weet niet wat er tegenwoordig mag en kan. Afwerking goot netjes laten aansluiten aan boeiboord.
Zoek een vakman die de dakgoot en de boeiboorden kan schoonmaken. Het gaat bij de dakgoot in totaal om 12m.
Wij zoeken iemand die onze dakgoot kan vervangen, we hebben lekkage, en het lekt daardoor ook naar binnen. Er zit een boeiboord voor. We hebben ook een serre dus lastiger er bij te komen. De lengte over de breedte is ongeveer 6 meter.
Dak in het geheel vernieuwen met herbruik dakpannen. De oppervlakte van het dak bedraagt 15m2. Dak in het geheel vervangen, inclusief isolatie. Dakgoot binnen handbereik, dus makkelijk bereikbaar. Afwerking van de dakgoot in zink.
Ik wil graag mijn dakgoot laten vervangen. Lengte +/- 22 meter. De dakgoten zijn momenteel van zink. De nieuwe dakgoten moeten ook gewoon van zink worden. De dakgoten moeten wel wat platter worden dan op de huidige foto.
Graag wil ik u verzoeken zsm contact op te nemen ivm een kant plank die los is gekomen van mijn dakgoot. - Graag zou ik een prijs willen hebben om de overige kantplanken te checken en indien er gevaar is dat ze loskomen te verwijderen. - Vervolgens een offerte voor vervanging van alle kantplanken voor onderhoudsvrij plaat materiaal en het schoonmaken van de dakgoot.
Ik heb een dakkapel met een platdak oppervlakte van circa 5,5 m2. De dakbedekking moet vervangen worden door EPDM. En aan de voorzijde huis een kapotte dakgoot van circa 1,5 meter. Dient ook vervangen te worden en het plaatsen van een eindafschot.
Te plaatsen spuitkurk? Tussen 50 en 100 m². Goedendag, Het gaat om een oud vrijstaand klein boerenhuisje. Aan de straatzijde kun je bijv. met je hand de dakgoot aanraken! Op de gevels zit oud stucwerk. Met enkele scheuren. Afmeting is bij benadering, zou ik moeten nameten. Dus ook graag een prijsopgave van meer dan 100 m2. Hoop dat het vocht afstotend is. Ik wil mij hierover graag laten adviseren.
Dakgoot aan de zijkant van huis vervangen. Het zal gaan om een meter of 20 aan zinken dakgoot. Huidige goot zakt door en loopt over. Nieuwe goot moet meer water af kunnen voeren. Ik weet niet wat er tegenwoordig mag en kan. Afwerking goot netjes laten aansluiten aan boeiboord.
Zinken dakgoot voor en achterkant hoekhuis, lengte per dakgoot +/- 5.90 meter.
Ik heb een dakgoot met een inpandige afvoer, maar nu is de pijp (of bochtstuk) kapot. Het gaat om het stuk wat de muur inloopt. Nu wil ik een afvoer buiten langs en als onderste stuk een gegalvaniseerde pijp van 2 meter. Dus bestaande afvoer dicht maken en een nieuwe afvoer naar beneden toe en aansluiten op riool, hoogte goot zit ongeveer op 9 meter ook moet er een stuk van een meter het hout van de goot vernieuwd worden, de goot is met epdm geplakt . Graag hier een offerte van.
Graag wil ik weten wat de mogelijkheden zijn voor mijn woning wat betreft dakisolatie. Het is een woning met een Franse kap en aan de kant van de buren (grenst aan dakgoot) is bepekte ruimte beschikbaar. Totaaloppervlakte niet bekend.
Ik heb 2 jaar geleden een nieuw binnenwerk van mijn dakgoot laten plaatsen, maar nu gaat het houtwerk erom heen kapot en het water loopt er uit. Wil nu een nieuwe ombouw laten plaatsen. Het gaat om ongeveer 7 a 8 meter.
Ik heb lekkage, waarschijnlijk vanuit de dakgoot van de koekoek (klein dakkapelletje), niet op het platte dak. Verder moet het platte dak van de keuken en bijkeuken geisoleerd en vervangen worden. Dit is een bitumen dak. Platte dak is ongeveer 21 m2.
Zendamateur. T.b.v van een draad antenne zou ik een katrol willen laten aanbrengen aan de voet van de schoorsteen op ongeveer 7 meter hoogte. Hoogte dakgoot = 6 meter. Schuin oplopend dak tot +/_ 7.5 meter.
Vervanging van zinken dakgoten over een totale lengte +/- 23 meter. Eventueel alternatief goten renoveren / coaten.