
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Hallo graag wil ik weten wat het kost om laminaat te laten leggen voor de boven en beneden etage. Ik krijg 6 dec de sleutels van mijn nieuwe huis. Het gaat om ongeveer 37m2 woonkamer en 26m2 boven.
Graag wil ik laminaat laten leggen door het gehele huis, voor de benedenverdieping wordt gekozen voor zwaarder aqua laminaat. Voor de bovenverdieping wordt gekozen voor een slaapkamerkwaliteit. Het leggen is inclusief ondervloer, vloer, plinten, zie plattegrond voor de hoeveelheid.
In de woonkamer een nieuwe ondervloer + PVC vloer aanleggen met plintjes, ook doorleggen in de keuken en 2 x een halletje. Het gaat om zo n 36/37 vierkante meter. We hebben de pakketten al in huis. Wij zullen in voorwerk zelf de oude vloer en de ondervloer eruit halen. Liefst op een dinsdag.
Wat is de te bekleden oppervlakte?: minder dan 10 m² Wat wil je bekleden?: trappen Uit welk materiaal is de trap gemaakt?: hout Ben je eigenaar?: Nee, ik huur Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
We zoeken iemand die een betonvloer in onze garage kan storten
Egaliseren in kleur op een tegelvloer Welke dikte moet geëgaliseerd worden?: tussen 1 en 5 cm Wat is de totale oppervlakte?: 23 Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
Vloerbedekking en trap.s Ongeveer 95 m2
Graag opnieuw bekleden Wat is de te bekleden oppervlakte?: minder dan 10 m² Wat wil je bekleden?: trappen Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
Ik wil graag een Grindvloer van +/_ 55 m2 laten aanleggen.
Ik zou graag vloerverwarming willen laten leggen. Betreft ongeveer 50 m2. Ik zou een nat type vloerverwarming willen in de woning en 2m2 (douch) elektrisch. Ondervloer bestaat uit beton en hier overheen komt een pvc vloer.
Vloer van garage betegelen, ik heb nog geen idee met wat ik het wil betegelen. Huidige vloer is van cement. Het gaat om ongeveer 30m2.
Ik zoek een vakman die voor mij wat laminaat kan leggen, met de ondervloer en plinten. Dit is voor een oppervlakte van ongeveer 39m2. De huidige vloer verwijder ik zelf. Het zal gelegd moeten worden op een zandcement dekvloer. Graag zie ik een offerte tegemoet.
Ik zoek een bedrijf voor storten van een zandcement dekvloer. Dit voor een oppervlakte van ongeveer 240m2. Adres is in Assen.
Door waterschade moet het laminaat in de woonkamer vervangen worden, evt. met ondervloer en afwerking met plakplinten. Ik zal zelf de nieuwe materialen verzorgen. De oppervlakte is in totaal 34m2. Graag een offerte inclusief het verwijderen van het huidige laminaat.
Hallo graag wil ik weten wat het kost om laminaat te laten leggen voor de boven en beneden etage. Ik krijg 6 dec de sleutels van mijn nieuwe huis. Het gaat om ongeveer 37m2 woonkamer en 26m2 boven.
Storten van vloerover vloerverwarming. Oppervlak circa 40 m2