
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Bij een buitenmuur van mijn woning is ten gevolge van een boom lekschade ontstaan. Het gaat om ongeveer anderhalve vierkante meter vocht de andere kant is al eerder gedaan, maar het blijft terugkomen, graag hier een offerte van.
Welk vochtprobleem moet behandeld worden?: Doorslaand vocht Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Ik wil vijf (of tien ?) Carebrick - stenen (laten) plaatsen in ons anderhalfsteens (spouw-) muurtje van onze serre. Dit i.v.m. doorslaan en daarna zeer slecht drogen. Dit eventueel i.c.m. het impregneren van het muurtje. Welke oplossing(en) overweeg je om de gevel vochtwerend te maken?: Gevel impregneren Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar Welk vochtprobleem moet behandeld worden?: Doorslaand vocht
In onze woning hebben wij last van doorslaand vocht, althans dat denken we. We lazen op verschillende website dat het impregneren van de buitengevel een optie is om dit tegen te gaan. Wij hopen dat u hier ons bij kan helpen
De achtermuur van de kelder/soutterain moet waterdicht gemaakt worden. Er komen nu schimmelvorming en vochtplekken tevoorschijn.
Ik wil graag dat de gevel achter bij de aanbouw wordt nagekeken. Bij storm af en toe lekkage.
We hebben een lekkage boven aan de badkamer en op de muur van de zolder (waarschijnlijk een verwarmings buis in de muur). Graag een offerte nodig om de lekkage te repareren en daarnaast de schade te herstellen.
Door lekkage aan een leiding op de boven verdieping heb ik waterschade aan mijn plafond.
Ons balkon is 1 bij 2 meter. Het bevindt zich op de eerste verdieping. Langs de buitenranden en onderkant begint de beton lost te laten. Ziet er uit als betonrot en dit willen wij graag laten repareren.
Ik zoek een vochtexpert die kan constateren waar de wateroverlast vandaan komt. Daarnaast zou ik ook graag willen dat dezelfde partij de problemen verhelpt. Ik wil graag dat er iemand komt kijken naar de waterschade. Als het kan wil ik het binnen nu en een maand laten herstellen, want het lijkt dat de schade erger wordt. de muren zien er niet meer uit en moet ook waarschijnlijk geverfd worden.
Sinds 2 weken last van een lekkage. Via lek detectie is de plek gelokaliseerd. Er moet onderhoud verricht worden aan de lichtkoepel. Deze bevindt zich op een dakterras. Dus goed te bereiken. De lichtkoepel is ongeveer 60 bij 140 cm.
Na lekkage moet de vloer op zolder gerepareerd/vervangen worden. De vloer is ongeveer 1 bij 2 meter. Eventueel moet via de koof van de badkamer de lekkage worden bereikt. De lekkage zelf is nog niet verholpen, dus daar heb ik ook iemand voor nodig.
Ik zoek een bedrijf dat 4 renovatie kokers kan leveren en plaatsen ter behoefte van ventilatie in de kruipruimte.
Bij een buitenmuur van mijn woning is ten gevolge van een boom lekschade ontstaan. Het gaat om ongeveer anderhalve vierkante meter vocht de andere kant is al eerder gedaan, maar het blijft terugkomen, graag hier een offerte van.
Wij hebben ongeveer 2 cm water in de kelder in verband met hoge waterstanden. De kelder is ongeveer 1,80 meter hoog en is ongeveer 17 m2. Ons huis is van 1891. Wij denken aan een binnenbekuiping. Graag offerte en aangeven wanneer dit zou kunnen.
Wij hebben een lekkage op de hoek van de serre. De serre is van aluminium. Met bepaalde wind loopt het regenwater naar binnen en via het kozijn naar beneden. Timmerman heeft al 2 keer aan buitenzijde gekit maar weet niet waar het vandaan komt. Het kozijn aan de binnenzijde is al een keer vervangen geweest vanwege lekkage. De lekkage zit er nog steeds. We zoeken een specialist op dit gebied.