
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Graag zouden wij bij onze trap aan beide zijde een leuning willen laten maken. Aan een kant zit deze er al en die die nagemaakt te worden voor de andere kant. De trap is van hout en de leuning van metaal.
Tapijt verwijderen- 14treden.
Ik heb een buitentrap nodig voor de tuin..van onze balkon naar de tuin. Het liefst zo snel mogelijk. Ik dacht aan een betonnen trap, hout of staal. Aantal treden:: 13 (één trap) Soort trap:: Dicht Model trap:: 2 Kwart draai
Ik zou graag inmeet-service/leveren/monteren van een vaste trap willen naar de reeds gerealiseerde opbouw. Wij hebben op onze nieuwbouwwoning een extra verdieping laten bouwen. Trapgat is reeds aanwezig. Ook willen wij bovenaan deze nieuwe vaste trap een balustrade van glaspanelen.
2 trappen! 1e: 14 treden 2e: 13 treden Beiden met 2 bochten erin. Stootboord graag wit. Treden hout. Zijkanten in overleg.
Traplaminaat voor 25 treden leggen.
Ik wil graag 2 trappen bekleden, niet met tapijt maar met iets van vinyl of wellicht een ander materiaal in deze categorie. Het zal gaan om een open trap met 14 treden en een dichte trap met 14 treden. Bij de dichte trap gaat het alleen om de treden, de stootborden hoeven niet gedaan te worden.
Ik wil graag een vaste trap naar zolder. We hebben nu een vlizotrap en de ruimte is groot genoeg om een vaste trap te plaatsen. De verdiepingsvloer is van hout.
Ik wil graag een offerte aanvragen voor het maken van een vaste houten trap naar zolder, op dit moment zit er een vlizotrap in, en deze mag dan vervangen worden. De vaste trap zal op een andere plek komen dan de vlizotrap. We willen graag een kwartierentrap. Er zal een gat gemaakt moeten worden in en betonnen vloer.
Voor mijn kantoor heb ik een trap nodig van ongeveer 161.30 cm hoog welke tegen een balustrade moet worden gemonteerd. Het gaat om een balustrade van ongeveer 250 cm bij 250 cm omtrek met bovengenoemde hoogte. De afmetingen van de treden maken niet zo heel veel uit zolang het maar volgens de norm blijft. De diepte (van de volledige trap) is daarentegen wel belangrijk want anders past de trap niet, hij mag maximaal 140 cm breed zijn. Nu is mijn vraag: kan dit en wat gaat het mij ongeveer kosten, inclusief montage? Ik denk dat vuren het beste bij mijn budget past. Wel heb ik ook een trapleuning nodig. Ook wilde ik graag weten of u aan trapbekleding doet? Zou u zo vriendelijk willen zijn mij te informeren naar de mogelijkheden en wat de prijzen zijn. Ik hoor graag van u.
Ik wil graag een vaste houten trap naar zolder, er zit nu een vlizotrap. De houten trap moet op een andere plek komen als waar de vlizotrap nu zit. Het gaat om een houten verdiepingsvloer. Het zal niet gaan om een rechte trap, over het type trap wil ik graag advies ontvangen.
Ik wil graag een vaste trap naar zolder laten plaatsen. Er hangt nu een vlizotrap die dan weg mag. De verdiepingsvloeren zijn van hout.
Graag zouden wij bij onze trap aan beide zijde een leuning willen laten maken. Aan een kant zit deze er al en die die nagemaakt te worden voor de andere kant. De trap is van hout en de leuning van metaal.
Vaste trap naar de zolder maken. Houten trap leveren en plaatsen. Er is nu een vlizotrap. Er moet ook een trappengat gemaakt worden.
Wij hebben een huis uit 1939 gekocht en willen graag de trap verplaatsen. Op een andere plaats de trap plaatsen. Gebruik huidige trap.
De drie laatste tredes van het trappenhuis maken een piepend geluid en moeten vervangen worden.