
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Ik zoek een kozijnenspecialist die een aantal kozijnen en ramen (enkel glas) kan vervangen. Ik heb enkel glas met houten kozijnen (incl. 2 balkon deuren). Ik wil ze vervangen met kunststof kozijnen en dubbelglas hr++. Dit bevindt zich op tweede verdieping.
Ik wil graag mijn voordeur inclusief kozijn vervangen. We willen deze in het kader van onderhoud en isolatie laten vervangen. De deur zelf is wel goed, dus het gaat met name om het kozijn. Het is een houten kozijn.
Ik wil graag een bij mijn voorraam nieuw kozijn en HR+++ glas en terugplaatsen glas in lood. Ook wil ik graag mijn voor en achter pui isoleren ongeveer 8m². Ook wil ik graag een nieuwe schuifpui inclusief kozijn met HR+++ glas erin. Ook wil ik een nieuw keuken raam met HR+++ glas.
Zoek een vakman voor het vervangen van een deurkozijn. Heb nog geen voorkeur voor materiaal, graag wat advies en info.
Ik wil een oude binnendeur + kozijn vervangen. Tevens moet de deur naar de andere kant open gaan (dus de hal in ipv de kamer in).
I want to replace 2-3 wooden windows with special measurements
Vanwege houtrot wil ik een houten kozijn vervangen. bxh 208x253cm met een dorpel op ~136cm. Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes In welke materiaalsoort ben je geïnteresseerd?: Hout Hoeveel ramen en/of deuren wil je laten plaatsen?: 1-2 Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Door windstoot tijdens stroom ,werd een hoek van mijn kozijn uitelkaar gereikt. en vanaf dat hoek een lange glas scheur gevormd,dus die moest vervangen worden. zie meegestuurd fotos.
Ik zoek een kozijnenspecialist die een aantal kozijnen en ramen (enkel glas) kan vervangen. Ik heb enkel glas met houten kozijnen (incl. 2 balkon deuren). Ik wil ze vervangen met kunststof kozijnen en dubbelglas hr++. Dit bevindt zich op tweede verdieping.
Mijn zolder heeft een openslaande deur naar een groot balkon. Houten kozijnen en deur zijn in slechte staat. Wil e.e.a. laten repareren of vervangen, over de gehele breedte (twee aparte opengaande deuren). Daarnaast nog schilderen balustrade.
Mijn kozijn/raam van 155 bij 170 wil ik laten vervangen door een kunststof kozijn. Kunt u mij een schatting van de kosten geven inclusief plaatsen?
Vervangen kozijnen inclusief dubbel glas en openslaande deuren. Graag in de prijsopgave de kosten voor de openslaande deuren apart benoemen. Zie voor de maten de plattegrond.
Ik zou graag dubbel glas in mijn hele woning willen laten plaatsen. Nu zijn het enkel en aan de achterkant en boven houten kozijn en aan de voorzijde ijzer. De maten zijn: Beneden voor: 2,44 x 1,37 meter (deel van raam kantel kiep) 0,80 x 1,83 meter (kleine balkondeur) Beneden achter: 1,35 x 2,2 (2 openslaande deuren) 0,65 x 2,2 2,66 x 0,39 (verdeeld in 4 delen: . 655, 1,35 (in 2 delen), . 655) 0,75 x 2,05 (balkondeur) 0,75 x 0,29 (zij raam naast balkondeur) 0,36 x 0,29 Boven voor: 2,62 x 1,25 (2 zij ramen, midden in 2x kantelkiep) Boven achter: 3,68 x 1,1 (2 zij ramen, midden in 2x kantelkiep) 1,24 x 1,25 meter (2 kantelkiep).
In ons nieuwbouwhuis willen wij graag een stalen deur in de doorgang hal/woonkamer laten plaatsen. De doorgang is 100 cm breed en 270 hoog. Een deur van 95 cm lijkt meest logisch. Onze voorkeur gaat uit naar een enkele stalen taatsdeur. De woning wordt over 12 mnd opgeleverd en is voorzien van vloerverwarming. Graag ontvangen wij ook advies over de eventuele voorbereidende werkzaamheden (vloerverwarming, kozijn laten vervallen et cetera).
We willen graag een binnendeur met een buitendeurslot laten plaatsen. De deur komt namelijk binnen, maar door woningscheiding heeft het ook een buiten deurfunctie. Er dus een kozijn geplaatst worden en boven het kozijn moet een geluidsisolerende wand worden geplaatst. De deur komt in de bestaande gang, haaks op een vlakke wand en tegen de rechthoekige balk van de trap. Graag ontvang ik een indicatie van de kosten.
Graag ontvang ik een offerte voor de herstelwerkzaamheden aan ons houten kozijn. Er is geprobeerd in te breken en hierbij is het kozijn en beschadigd. Eventueel kunt u langskomen voor een vrijblijvende opname.