
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Ik wil bestaande garagedeur (ongeveer 2.85 meter breed en 2.30 meter hoog) vervangen door pui met deur. In de deur matglas. Al dan niet met nog een glazen deel. Graag de verschillende opties en wat kost dit ongeveer? Graag prijs voor kunststof en houten kozijn. Prijs inclusief montage etc.
Wij willen graag een houten aanbouw aan de reeds bestaande berging met een doorgang naar de woonkamer. De aanbouw moet 6 meter lang worden en 3 meter breed. De totale aanbouw (berging + nieuwbouw =9,5 meter) moet geschikt zijn om een slaap- en badkamer te realiseren voor een rolstoelgebruiker. Verder moet het compleet opgeleverd worden met elektra, stucwerk, een fundering en kunststof kozijnen.
We willen 2 deuren vervangen inclusief de kozijnen. Staal look maar wordt waarschijnlijk hout. Gaat om 1 deur dicht en 1 deur met glas.
Ik wil dat de hele kozijnen en de voordeur van de schuur vervangen met kunststof. Afmetingen stuur ik naar de vakman, gaat om 5 ramen en 2 deuren.
Ik zoek een kozijnenspecialist die 2 dakramen kan plaatsen. Het moeten donker grijzen kunststof buitenkozijnen worden. De maximale hoogte van elk raam is 140 cm. De breedte moet ongeveer 120 cm zij. Beide ramen moeten in een schuin pannendak geplaatst worden.
Hierbij zou ik graag een offerte opvragen voor het vervangen van het houten raam kozijn in onze slaapkamer. De totale breedte is 4.30 meter en de hoogte is 1.45 meter. In het midden zitten 2 grote ramen en aan beide zijkanten kleine ramen die open kunnen. Het kozijn nu heeft flinke houtrot.
Ik heb aluminium kiepramen van 1.25 x 1.25 meter. Het kozijn is ongeveer 6 cm diep. Ik zou graag voor 2 van deze ramen, horren willen hebben. Ik heb nog geen raamhorren aangeschaft.
Ik wil bestaande garagedeur (ongeveer 2.85 meter breed en 2.30 meter hoog) vervangen door pui met deur. In de deur matglas. Al dan niet met nog een glazen deel. Graag de verschillende opties en wat kost dit ongeveer? Graag prijs voor kunststof en houten kozijn. Prijs inclusief montage etc.
Concept offerte uitbrengen en ter plaatse komen kijken tbv: - nieuwe achterdeur leveren en plaatsen, daarbij kozijnen passend maken. -timmerwerk in 3 muurkasten van zo'n 3 m3 per stuk - ijzeren kozijn met enkel glas vervangen voor houten kozijn met dubbelglas bij venster van ongeveer. 1 bij 1 m. -evt. Ventilatieroosters aanbrengen bij huis en garage. Graag ter plaatse komen kijken.
Ik wil graag twee dakramen op zolder laten vervangen. In de huidige kozijnen zitten twee lagen glas. De ramen zijn ongeveer 53 cm bij 1.26 meter groot, ik zou graag een zelfde maat dakramen daarvoor terug hebben.
Ik heb 3 (2-deurs) ramen in de woonkamer en 2 (2-deurs) ramen in de slaapkamers die ik open kan kiepen (naar voren) maar ook gewoon open kan doen. Nu sluiten de ramen niet meer goed omdat je niet meer volledig het raam kan dicht doen. Het handvat van het raam gaat niet meer helemaal naar beneden. Ook staan ramen scheef en de 2-deurs ramen komen naar elkaar toe. Ik denk dat de ramen gesteld moet worden en worden recht gezet.
Ik wil een binnendeur laten plaatsen. Het is een houten opdekdeur. Het kozijn is van metaal. Ik wil de scharnieren en andere zaken laten overzetten.
Vervanging van de kozijnen in de woning. Alles moet door kunststof worden vervangen: - 2 kozijnen begane grond (1480x1800 en 2510x2000). - voorts een tuindeur (1012x2650) inclusief ventilatie rooster en aansluitraam (448x2650) op de begane grond. - 4 exemplaren boven verdieping (1460x1600) en 4 ramen van 650x1150. - alsmede twee dakkapellen met daarin één openslaand raam. Totale afmeting 1340x1110. - daarnaast vervanging houten rabatdelen op voor- en achtergevel, samen circa 7 m2, inclusief aanbrengen isolatie. - een houten frame voor de deur van een tuinkast aanbrengen. Het is een tussenwoning en er is voldoende ruimte voor een steiger.
Ik wil 4 binnendeuren vervangen en het kozijn misschien komt er daardoor ook stucwerk bij.
Wij willen 3 ventilatieroosters laten plaatsen in onze houten kozijnen. Op de plaatsen waar ze moeten komen zijn momenteel bovenlichten aanwezig. De maten zijn aan de: • voorzijde B 50 cm x H 25 cm - 2 stuks • achterzijde B 93 cm x H 15 cm - 1 stuk Ik zou graag van u een prijsindicatie inclusief plaatsen willen vernemen en wat de verwachte levertijd is. Kunt u mij een voorbeeldfoto van het bovenlicht toezenden?
2 kunststof kozijnen zijkant van het huis, die beiden opengezet kunnen worden. Er zitten nu ook kozijnen, dus gaat om vervanging. Leveren en plaatsen van de kunststof kozijnen.