
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Ik wil de houten ombouw van 2 dakkapellen bekleden. Dit willen wij laten bekleden met een materiaal zoals Plastisol, Keralit of een ander geschikt materiaal. De afmetingen weet ik niet dus dat moet even opgemeten worden.
Ik wil graag een dubbelzijdige nokverhoging van 5 meter breed. De afwerking van de buitenzijde wil ik graag van kunststof, kozijnen ook. De oplevering van de binnenzijde graag helemaal afgewerkt. Er is nog geen vergunning aanwezig, graag hulp hierbij.
Ik wil een dakkapel van kunststof in de formaat van 2,5 meter breed laten plaatsen aan de achterkant van mijn huis, aan de binnenkant wil ik het woonklaar afgewerkt hebben. De kozijnen wil ik kunststof afgewerkt hebben.
Momenteel heeft mijn huis een schuin dak. In dit dak zou ik een kunststof dakkapel willen laten maken en plaatsen. Breedte denk ik ongeveer 3 meter. De oplevering van de binnenzijde mag casco.
Ik wil graag een dakkapel plaatsen aan de voorkant, veolux raam aan achterkant verwijderen en dak herstellen met pannen van voorkant. In welk materiaal ben je geïnteresseerd?: Kunststof dakkapel (aanbevolen) Gewenste breedte (in meters): 2.5 Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
We willen graag offertes zien van een dakkapel van rond de 4 meter breed en 1.50m hoog, prefab geleverd. Plat dak en dubbel glas in de ramen. In welk materiaal ben je geïnteresseerd?: Kunststof dakkapel (aanbevolen) Gewenste breedte (in meters): 4 Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Zoek een vakman voor het plaatsen van van een dakkapel aan de achterzijde. Inclusief plaatsen, twee draai kiep ramen met HR++ glas met vliegenhor en een handbediende rolluik. Heb nog geen voorkeur voor oplevering.
We hebben een bijgebouw (voormalig koetshuisje) waar we een dakkapel willen plaatsen van 250 cm breed. Hiervoor hebben wij geen vergunning nodig. Dit mag een houten dakkapel worden, inclusief de kozijnen. De oplevering van de binnenzijde mag woonklaar.
Wij willen op de woning van onze zoon een dakkapel realiseren aan de achterzijde. Hebben de voorkeur voor een dakkapel van 2,5 breed en met kunststof kozijnen. Verder graag wat advies en info.
Beide kanten van het dak 3 meter dakkapel. Liefst zsm, incl afwerking. Bij akkoord prijs direct beginnen! Graag offerte van Casco en Woonklaar. Kunststof kozijnen. Er hoeven geen radiatoren verwijderd te worden.
Wij willen graag een kunststof dakkapel laten plaatsen van ongeveer 4m breed. Inclusief 2 draaikiepramen en 2 vaste ramen. Het komt aan de voorzijde, ik heb nog geen vergunning in bezit. De kozijnen hiervan mogen ook van kunststof. In overleg mag de binnenzijde woonklaar opgeleverd worden.
Ik zoek een dakkapelspecialist die aan de achterzijde van mijn woning een dakkapel kan plaatsen. De dakkapel moet 500 cm breed en 175 cm hoog worden. De achterkant van de woning is niet goed bereikbaar, dus dit moet waarschijnlijk per kraan gerealiseerd worden. De dakkapel moet op de 3e etage geplaatst worden.
Ik wil de houten ombouw van 2 dakkapellen bekleden. Dit willen wij laten bekleden met een materiaal zoals Plastisol, Keralit of een ander geschikt materiaal. De afmetingen weet ik niet dus dat moet even opgemeten worden.
Graag ontvang ik een offerte voor het plaatsen van een dakkapel van 1 bij 3 meter. Wij zouden het verschil willen weten tussen een kunststof en houten kapel. De vakman dient de binnenzijde ook af te timmeren.
Ik ben bezig om te informeren om het dak opnieuw te laten leggen. De woning is 8 bij 9 meter groot en heeft een flauw dak met betonnen pannen. Deze pannen dienen te worden verwijderd, het dak geïsoleerd en nieuwe pannen geplaatst. Hiernaast willen wij eventueel ook 2 a 3 dakkapellen laten plaatsen. De breedte van de dakkapel zal 3 meter moeten worden. Het aftimmeren van de dakkapel willen wij ook graag separaat geoffreerd zien.