
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Het bouwen van een opbouwdakkapel op een dak. Ongeveer 5 meter.
Dakkapel voorzijde huis 2m breed Bovenste verdieping. 45 graden dakhelling Kunststof kozijnen 1 draai kiep raam Afgewerkt in trespa platen. Casco opgeleverd.
Ik zoek een vakman voor het vervangen van mijn boeidelen op het dakkapel, zitten te denken aan trespa.
Wij wil graag een tweezijdig nokverhoging van kunstof. De afwerking aan de binnenkant gaan we zelf. Casco oplevering dus. De nokverhoging het liefst zo breed mogelijk, ons huis is zelf iets van 7,5m. Ik denk dus een meter of 6. Vergunning nog niet in bezit maar die krijgen we sowieso. We zijn redelijk flexibel wat betreft het termijn.
Ik wil de huidige dakkapel die lekt, vervangen voor een nieuwe. Hij is 3,85 meter breed en ik wil een zo goedkoop mogelijke dakkapel plaatsen. Ik wil een houten constructie met een complete afwerking. Ik wil dubbel glas, met vier ramen in totaal. Twee draai-kiep ramen en twee vaste ramen. Graag ontvang ik een offerte.
Ik wil voor een woonboerderij 3 dakkapellen van 3 meter per stuk laten leveren en plaatsen.
Wij willen graag een kunststof prefab dakkapel laten plaatsen op een schuin dak. De dakkapel komt dan in een slaapkamer en badkamer
Er zit een vochtplek aan de binnenkant precies op de naadlijn van de dakkapel. Ook aan de andere zijde lijkt er een plek zichtbaar te worden. Graag laten wij de dakkapel van onze hoekwoning beoordelen en repareren.
We willen een dakkapel in de slaapkamer plaatsen. Kozijn is aanwezig en is circa 3 bij 2.40 meter. Daarnaast in de WC een dakraampje, soort Veluxraam, klein, er zit daar nog geen gat in het schuine dak. Overige materialen niet aanwezig. Bovenverdieping boerderij, deel balk verwijderen aan binnenkant om kapel te kunnen plaatsen. Ook is er een kachelpijp in een slaapkamer die afgetimmerd moet worden.
Het bouwen van een opbouwdakkapel op een dak. Ongeveer 5 meter.
In verband met gezinsuitbreiding willen we de zolder verbouwen, het kleine dakraampje willen we vervangen door een dakkappel om de zolder zo licht en ruim mogelijk te maken. Mocht ons budget het niet toelaten overwegen we een veluxraam i.p.v. een dakkappel, maar we laten ons graag informeren over mogelijkheden en kosten.
vervangen dakleer