
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
We willen begin volgend jaar een huis bouwen. Het huis wat we graag willen is 15 x 10 meter. De dakgoot hoogte willen we om 6 meter hebben. Er is een afbeelding bijgesloten van hoe het huis zou kunnen worden. Deze stijl spreekt ons aan. Tevens willen we kijken naar een gehele kelder onder onze woning, als dat in het budget past. Graag ontvang ik een prijsindicatie, een grove schatting is voor nu prima, om er later verder mee te gaan.
Ik ben opzoek naar een (prefab) aannemer voor het bouwen van een vrijstaande een gezinswoning, woon opp vlak rond 140 m3 en 4 slaapkamers. Met garage. Woon gedeelte en open keuken beneden, mogelijkheid tot slaapkamer beneden en badkamer beneden. Wc/ douche boven .
We willen begin volgend jaar een huis bouwen. Het huis wat we graag willen is 15 x 10 meter. De dakgoot hoogte willen we om 6 meter hebben. Er is een afbeelding bijgesloten van hoe het huis zou kunnen worden. Deze stijl spreekt ons aan. Tevens willen we kijken naar een gehele kelder onder onze woning, als dat in het budget past. Graag ontvang ik een prijsindicatie, een grove schatting is voor nu prima, om er later verder mee te gaan.
Wij zijn bezig met een stuk grond en willen daar of prefab en dan casco of compleet een huis laten bouwen. Met grondafmetingen 160 m2 max inclusief garage. Bedoeling is beneden met garage en 1e verdieping met kamers. Verder willen wij beneden de badkamer en slapen. Overige specieacties bespreek ik graag met de aannemer.
Ik wil graag een bungalow laten bouwen van 100 m2. We hebben nog geen fundering en er is ook nog niet geheid. Het is allemaal in de beginnende fase nog. We willen graag alles gelijkvloers hebben. We willen 2 slaapkamers, carport naast waar camper en auto onder kunnen. Hierachter een bergruimte voor fietsen. We hebben ook nog geen ontwerp of bestek omdat we eerst de kavel willen aanschaffen voordat we dit kunnen doen. We zouden het graag van steen gemaakt willen hebben, en we willen ook graag dat de bungalow uiteindelijk geheel opgebouwd aan ons geleverd wordt mocht het zover komen.
wil graag een houten schuur van 7.50 bij 5 meter met een veranda. Binnenin geïsoleerd met een zoldertje.
Mijn huidige woning is verkocht. Er staat een woning te koop maar dat is een bouwval. Deze grond zou ik willen kopen en daar een nieuw huis op willen laten zetten. Ik ben op dit moment nog bezig met de financiering. De woning moet casco opgeleverd worden met 2 verdiepingen, 4 slaapkamers, een badkamer en 2 toiletten. De kavel is 15000 m2, en er mag maximaal 200 m2 gebouwd worden. Zou u mij een offerte kunnen sturen voor een prefab woning? Ik hoor het graag.
Wij willen een nieuwe woning bouwen een schuurwoning van 8500 x 15000 mm met verdieping en zadeldak van 45 gr Vaste grond op 800 mm en strokenfundering zal voldoen. Graag prijs hiervoor.
Wij gaan een nieuwe woning bouwen en wij zouden hiervoor graag een offerte aanvragen voor de fundering. Ik weet nog niet wat voor fundering er moet komen. Het bodemonderzoek is er al. De vergunning en alles is al binnen.
Vervaardigen fundering voor vrijstaand huis, met buitenafmeting 7.50 x 9.90 meter zonder vloerplaten, wel grondwerk
Ik zit te denken aan een kelder van 3 bij 3 meter onder mijn vrijstaande woning. De kelder dient casco opgeleverd te worden. Het is nog niet duidelijk wat het grondwater peil is. Kunnen wij een afspraak maken om de mogelijkheden te bespreken?
Ik wil graag een uitbouw achter mijn huis ( conform standaard uitbouw in plan ) en ik graag een kelder in mijn tuin (deze moet dan bereikbaar zijn via de nieuwe uitbouw ) kelder maat ongeveer 4,50 breedte bij 8 meter en hoogte van 2. 60 m. Ik heb een tekening bijgevoegd als opzetje en een foto van de tuin. Kelder moet geïsoleerd zijn en voorzien van stroom en warmte. De aanbouw moet 2.5 x 2.5 meter worden.
Hoeveel kost een schuur van 80 m2 (10 lang 8 breed)? We hebben 1 grote schuur met kleine schuurtjes er tegenaan, hier moet 1 grote ruimte van gemaakt worden. De kleine schuurtjes moeten samen 1 grote worden.
Graag willen wij een offerte ontvangen voor het storten van een betonvloer van 7 bij 11 meter voor het plaatsen van een blokhut.
Aanbouw buitenmaats 350 x 450 borstwering metselwerk tot 80 cm plat dak kunstof kozijnen woning (bouwjaar 2008)is geheid garage los staand niet is op stroken fundering
Ik wil een beton vloer in mijn aan te leggen zwembad laten storten oppervlakte 10,5 x 5,5 dikte ca 12 cm incl bekisting en vlinderen en pomp 40 m1