
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Vloer van de badkamer mooet worden betegeld en met dezelfde tegels de douchecabine. De tegels zijn van gezoet basalt 60 X 60 X 1,5. Tegels zijn aanwezig. Het gaat om ongeveer 30 m2.
Ik zoek een vakman om tegels te zetten in onze bijkeuken. We hebben al tegels op het oog, die moeten we alleen nog aanschaffen. In overleg mag de vakman de huidige tegels voor mij verwijderen. Lengte 2m90 Breedte 2m50
Wandtegels plaatsen in nieuwe (rechte) keuken. Tegels in halfsteensverband boven aanrechtblad en zijwanden. ( wanden worden nog gestukt voor plaatsing vd. keuken. Keuken wordt 5/8 geplaatst). Oppervlakte ongeveer 5 a 7 m2.
Boven ons aanrechtblad willen we tegels laten plaatsen. Voordat deze erop gaan, moet de muur gestuct worden. Het is ongeveer 3 meter lang en 2 meter hoog.
Badkamer wanden en vloer tegelen en sanitair aansluiten ongeveer 14 vierkante meter. Op dit moment zit er al een betegeling op, ik verzorg de tegels.
Wat kost het om voor 80 m2 vloertegels te laten leggen? Tegels van 60 x 60 cm. Inclusief materialen behalve de tegels.
Ik wil de keuken van 4,57 m2 met doorlopend een bijkeuken van 3,60 m2 en een bij stukje aan de keuken zijkant (inhammetje is 0,84 m2) laten betegelen. Ik heb nog geen tegels besteld.
Een klussenbedrijf heeft mijn badkamer betegeld. Dit is slecht gedaan en dient gerepareerd of vervangen te worden. De badkamer is ongeveer 2.80 bij 2.40 meter. Het gaat om de vloer en de wanden. Ik heb nog geen lekkage. De hoogte van het plafond is ongeveer 2.52 en een stuk is 2.10 meter.
Ik wil graag de tegels van de wanden van de WC laten verwijderen en laten afvoeren, (2 lagen), dan het dichtmaken van een gat achter de toiletpot in verband met een lekkage. Daarna wil ik graag de 3 wanden opnieuw laten stucen en laten betegelen. Ik heb de nieuwe tegels zelf al. Breedte is 3 wanden van 100 cm, hoogte 125 cm.
Onze badkamer moet opnieuw betegeld worden. De oude tegels moeten er uitgehaald worden, puin moet worden afgevoerd en worden opgeruimd, de vloer en de muur van de douche moet worden geëgaliseerd en opnieuw betegeld. De badkamer is 6 x 3 meter.
Er dienen wandtegels van 25 x 40 cm op een bestaande goedgeplaatste wandtegels geplaatst te worden. Alles dient waterdicht gevoegd te worden en er dienen 2 witte haakse eindprofielen van 240 cm hoog gemonteerd te worden. De afmetingen van de wandjes zijn als volgt: Wand 1: 230 x 240 cm Wand 2: 90 x 240 cm Wand(je) 3: 25 x 240 cm.
Gedeelte van de vloer waar bad staat, ongeveer 150 x 50 cm, opvullen, rooster plaatsen in vloer en dat deel van de vloer tegelen. Wanden met een oppervlak van ongeveer 22 m2 betegelen. Oude tegels er eerst afhalen. Mogelijk de vloer t.b.v. inloopdouche de oude tegels afbikken? Graag even zien of dat nodig is. Afmeting vloer is 3.10 x 2.10 meter. Voor de douche ook een kraan verplaatsen.
Garage met betonvloer van ongeveer 18 m2 willen we als bijkeuken gaan gebruiken en betegelen met bijv Rock Grijs vloertegel van Karwei. (45 x45 cm)
Ik wil mijn badkamer opnieuw laten betegelen. De tegels en badmeubels zijn reeds besteld bij Brugman en kunnen geleverd worden op het moment dat de offerte rond is (lijm en voegsel heb ik niet besteld). Mijn badkamer heeft 7 delen wand, alles waar de tegels overal tot 1,80 hoog mogen komen. Ook op de vloer moeten nieuwe tegels gelegd worden. De maten van de vloer zijn 2,30 bij 1,40 en nog een stukje douchecabine van 1,00 bij 1,00 meter. Nou is mijn wiskunde niet meer zo geweldig maar ik kom uit op rond de 20 m2. Het huidige tegelwerk mag gesloopt en afgevoerd worden en dus meegenomen worden in de offerte.
Ik heb 35 m² vloertegels te leggen. Het gaat om de eetkamer, keuken en hal. Dit zijn 2 grote ruimtes van 4.20 x 5.40 meter en 1.20 x 6.20 meter. Tegels van 60 x 60 cm, lijm en voegmiddel heb ik ingekocht. Ondergrond was eerder met tegels, zit enkel nog wat lijmresten nu. Het werk moet uitgevoerd worden tussen 28 april en 6 mei. Graag zsm een indicatie van kosten.
In de keuken willen wij graag tegels laten leggen. Gaat om 10 m2. Eventueel de hal ook betegelen. Tegels kunnen eventueel ook geleverd worden.