
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Ik wil een betonnen vloer in de woonkamer laten storten. Het gaat om 60 m2.
Vloer wc 1.75m2, vloer badkamer 6.92m2 beide met opstaande randen. Totaal drie drempels (deuren). douche heeft een drain met een inmiddels aflopend vlak naar de drain toe. En we willen in de zelfde samenstelling stenen een keukenblad hoek 2 meter en 3 meter lengtes. Geen waterkering, wel uitsparing kraan, kooktoestel en afwasbak. 1 kleurstelling geen verschillende kleuren etc. Op welke ondergrond moet de gietvloer geplaatst worden?: vaste, stabiele ondergrond op het juiste niveau (dekvloer, tegels, beton,...) Om welke toepassing gaat het?: woonruimte Hoeveel vierkante meter moet er geplaatst worden?: minder dan 10 m² Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
Ik zoek een vloerlegger die voor mij wat laminaat kan leggen, inclusief ondervloer en de plinten. Het betreft een woonkamer van 28m2 en twee slaapkamer van 11, 7m2 en 5 m2. Dus een totaalplaatje van 44,7m2. We zorgen er zelf voor dat de vloer kaal is.
Ik wil een oud trapgat dicht laten storten. Het was een oude vlizotrap. Er moet dan ook nog betonijzer geplaats worden voordat het kan worden gestort. Het gat is 120 cm bij 80cm en 10cm dik.
Zoek een vakman voor het storten van een cementdekvloer van 35 m2 en 40 a 50 mm dik.
Wij willen een parket vloer laten leggen van 35m2. Ligt nu parket, die moet eruit gehaald.
Graag willen wij laminaat met een ondervloer gelegd hebben in de 3 slaapkamers, woonkamer, entree en keuken. Zoals je op de foto ziet gaat dit om ongeveer 65m2.
Zoek een vakman voor het leggen van een pvc vloer in mijn slaapkamer. Gaat om 12 m2, vloer is nu kaal.
Verzakte vloer eruit halen , en nieuwe vloer plaatsen. De vloer is 2 bij 6 meter.
Graag wil ik een cement dekvloer laten leggen van +/_ 15m2, 7 cm dik.
Wij willen de begane grond van ons huis egaliseren en isoleren met schuimbeton. De oppervlakte van alle ruimtes samen bedraagt 132 m2.
Graag wil ik een offerte aanvragen mbt een zandcementvloer van 70mm in een ruimte van 35m2. Onder het zandcement komt vloerverwarming, dus als het goed is gaat er een mengsel door waardoor zodat het geen problemen geeft mbt het verwarmen van de ruimte. Ik hoor graag van u.
Gaat om hal, de vloer ligt nu lager dan de aanbouw, willen alles op 1 hoogte hebben. Hal is 3x2 en het ligt ongeveer 6 cm lager. Dit wil ik graag laten ophogen met een zandcementvloer.
In onze slaapkamer een nieuwe dekvloer laten liggen de af meting 3x5 meter +- 5cm dik. (oppervlakte is 15m2). De badkamer is eigenlijk het zelfde als de slaapkamervloer.
Wij willen een grindvloer laten leggen van 8m2. In een halletje in de keuken en woonkamer zit al een stuk grindvloer. Graag in overleg met de vakman om meerdere vloeren aan te leggen.
Het betreft een betonnen vloer die geëgaliseerd moet worden. Het gaat om 16 vierkante meter en het ophogen zal variëren tussen de 2 en 5 mm, maar laat ik graag controleren door de expert.