
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Beste, Voor mijn woning wil ik graag de houten begane grond vloer vervangen voor een betonvloer(~39m2). Als constructie wil ik gebruik maken van de PS-Renovatievloer standaard van VBI. Daar ik ook vloerverwarming wil en de hoogte opbouw beperkt is, zou ik deze graag in de betonvloer verwerken. Ik zie dat er vaak eerst een betonvloer wordt gemaakt en daarbovenop de vloerverwarming in een dekvloer. Echter wil ik graag de hoogte opbouw beperken. Daar een betonvloer ook netjes af te werken is vroeg ik me af of het nodig is om de vloerverwarming in een extra laag te verwerken? Kan dit niet direct in de betonlaag? Ik zou graag wat advies krijgen in de opbouw, zodat ik een duidelijke offerte voor het beton en afwerking kan aanvragen.
We willen een betonnen terasvloer laten storten waarop ook een veranda op komt. Moet dus het gewicht van de veranda dragen
Gaat om 2 trappen. Trap van begane grond naar 1e verdieping met 15 dichte tredes en trap van 1e naar 2e verdieping met 14 open tredes en 1 dichte. Alleen bekleding op de tredes en stootborden, niet de zijkanten. Wat is de te bekleden oppervlakte?: tussen 10 en 30 m² Wat wil je bekleden?: trappen Uit welk materiaal is de trap gemaakt?: hout Ben je eigenaar?: Nee, ik huur Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
Huidige vloer verwijderen:: Nee Oppervlakte vloer:: 9m x 15 m
Het betreft een houten plafond 13m2 begane grond Spiltrap Dressoirkast 5 zolderbalken 3 kozijnen ( het betreft een oud arbeidershuisje) Ik zou daar graag de verf verwijderd zien. En mijn vraag is of van te voren alles afgedekt wordt ivm stof. Graag prijsindicatie luchtgommen en richtlijn aantal uren werk. Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
Ik ben op zoek naar een partij die voor mij een zandcement vloer legt. De dikte moet 7cm zijn en in totaal ongeveer 12m2.
Ik wil in mijn kamer van 20 m² pvc vloer laten leggen. Er hoeft geen ondervloer geplaatst te worden.
Wij willen in de bijkeuken met wc een granito vloer laten leggen. het gaat om 4 m2
Mijn studio appartement moet opnieuw voorzien worden van laminaat. Het gaat om een totaal vloeroppervlakte van ca. 35m2. Het gaat om een halletje van 1,5m x 2m (3m2) en een keukentje van 1,5m x 2m (3m2) en een woon/slaapgedeelte van ca. 29m2. Ondervloer en plakplinten moeten ook geplaatst worden.
Ik wil graag ondervloer plus laminaat laten leggen in mijn appartement. Wat zullen de kosten bedragen? Betreft ruimte 14c
Ik wil laminaat laten leggen. Het gaat om een vloer van 25 m2. De ondervloer ligt er al en het laminaat heb ik al aangeschaft.
We overwegen vloerverwarming op de begane grond. Woonkamer, keuken en hal. het betreft een bestaande woning waar we nu al wonen. Graag als hoofdverwarming. De bestaande houtenvloer halen we er zelf uit. Wat zijn de mogelijkheden en verschillende kosten?
Wij willen voor ca. 28 m2 een zandcementvloer van 2cm dik laten leggen bovenop de betonnen vloer.
Wij willen betonlook vloer voor onze toekomstige huis van 110m2. Kan dit op vloerverwarming?
Betreft een betonvloer in een overkapping + berging. Welke dikte moet geëgaliseerd worden?: tussen 1 en 5 cm Wat is de totale oppervlakte?: Ca 24 Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman