
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Zolder - veranderen indeling (zie tekening) met raam over breedte bovenkant wand trapgat - opnieuw afwerken binnenkant dakkapel - plaatsen 2 nieuwe kunststof kozijnen (153 / 220 x 113cm) met inzethorren en zonwering - plaatsen nieuw schuifdeursysteem bij knieschot - Gelijktrekken wand met dakkapel, nisjes in wand (zie indeling badkamer2) - aanleg 2e badkamer met douchewand, dubbele wasbak en toilet met sanibroyeur. Vloer en wanden betegelen - uitbreiden wasmachinehok met aparte ingang en inbouwkast tbv wasmachine en droger - realiseren lichtpunt in slaapkamer dakkapel en 2e badkamer. Inbouwen wandelectra - airconditioning in slaapkamer in de dakkapel 1e etage - veranderen indeling (zie tekening) - airconditioning in grote slaapkamer - internet kabel in slaapkamer 2 - achterwand bed met nis en verlichting (zie voorbeeld https://images.app.goo.gl/8c7EdYzo3DXG2rkx9) - uitbreiden badkamer met zelfbouw stoomcabine, vrijstaand bad en badmeubel met dubbele wasbak. Zoveel mogelijk behoud bestaande tegelwerk. Afstuccen plafond. - Verplaatsen toilet naar nieuw te realiseren ruimte op de gang, aansluiting met sanibroyeur. Vloer- en wandtegels tot plafondhoogte Begane grond: - dichtmaken deur, verplaatsen wand en nieuwe zijwand meterkast. Verplaatsen water, afvoer en elektra tbv voorbereiden plaatsing nieuwe keuken - opnieuw afwerken binnenkant lichtstraat met zonwering. Nieuwe aluminium profielen buitenkant lichtstraat (glasmaatje.nl) - airconditioning Algemeen - gladstucen wanden en plafonds hele woning. Afmetingen zie plattegronden - latex spuiten wanden en plafonds - nieuwe deuren hele woning (9 stuks) - rvs trapleuningen en meerprijs met led ( 2x ca 3m en 3x ca 1m) en 4x glasplaat en rvs leuning (2x schuin aan zijkant trap
Op zoek naar een vakman die ons balkon waterdicht kan maken. Last van waterschade in benedenwoning. Ik ben op zoek naar de mogelijkheden voor de balkonreparatie en een indicatie van de kosten.
Het gaat om een VVE flat in Utrecht. Er is een betonvloer buiten stuk en die willen we graag laten herstellen. Het gaat om een stuk van ongeveer 3m2.
Ik wil in 3 slaapkamers, keuken, gang en woonkamer van in totaal 65m2 een kurk vloer laten plaatsen, ik zou het graag uit willen laten voeren door een vakman.
In een ruimte van ~15m2 is afgelopen week (lichtgewicht) beton gestort op Lewisplaten, maar dat is helaas niet vlak genoeg uitgesmeerd waardoor de vloer te oneffen is om netjes op te tegelen. We kunnen natuurlijk weer opvullen met egaline maar dan komt de vloer verder omhoog dus liever laten we het op de juiste hoogte vlak schuren. Is dat iets wat u zou kunnen doen? Contact bij voorkeur via email omdat ik telefonisch slecht bereikbaar ben ivm werk. Welke herstellingswerken moeten uitgevoerd worden?: betonvloer opnieuw glad maken door te polijsten Om hoeveel vierkante meter gaat het?: tussen 10 en 50 m² Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
Wij hebben een gepolierde betonvloer in de keuken en bijkeuken. Circa 40 m in totaal. De vloer heeft vlekken en schades (o.a. Scheuren) we willen de vloer laten herstellen en eventueel ook laten verven, waarbij de verf wel tegen een stootje moet kunnen (barkruk, hondennagels).
Mijn woning bestaat gedeeltelijk uit hout, inclusief de veranda. Op een aantal plekken vertoond het houtrot. Ik wil dit graag zsm vervangen hebben.
De gehele latei over de breedte van het huis tussen de 1e en 2e verdieping is aangetast en brokkelt af.
Ik zoek een vakman die mijn dakpannen weer recht kan leggen na de storm. Het gaat om enkele (20) pannen die verschoven zijn.
Ik zoek een loodgieter of installateur die de problemen met onze cv kan verhelpen. Iedere week moet ik veel bijvullen en dat was voorheen niet zo.
we willen graag de asbestplatjes laten verwijderen. het gaat ongeveer om 9 M2 van asbest
Ik zoek een vakman die kan helpen bij de inspectie van de vloerbalken in de woonkamer. Dit is een uitdaging omdat deze niet via de kruipruimte kunnen worden bereikt. De kruipruimte is hier namelijk niet diep genoeg voor. Er zal dus met een camera of wagentje moeten worden gewerkt.
Ik ben op zoek naar een balkonspecialist die mijn balkon, 6 meter lang 1.20 breed, kan repareren. Er zijn door lekkage scheuren ontstaan en dit wil ik zo goed mogelijk laten behandelen. Ik zat zelf te denken aan betonschuren en lakken, egaliseren met minimaal 1 cm ophoging.
Graag willen wij de houten vloer van onze tussenwoning laten vervangen voor een broodjesvloer met vloerverwarming. Het gaat hier om een oppervlakte van ongeveer 50 m2 (gehele benedenverdieping). Kruipruimte is droog en ongeveer 120 cm diep.
Door vocht is de betonlaag van ons balkon broos geworden, wij zouden graag een vakman langs laten komen om deze opnieuw te stucen, zodat deze weer netjes en zonder gaten is. Het gaat om een wand van 5m² en er moet pleisterwerk overheen.
Wij hebben van boven tot beneden waterschade aan muren, laminaat, ondervloeren, etc. ivm lekkende wasmachine op zolder. Dit alles moet allemaal hersteld en vernieuwd gaan worden en ik heb tevens een offerte nodig voor de verzekering. Iets langer geleden hadden we ook waterschade door een lekkende bad-afvoer en deze oudere waterschade wil ik graag ook meteen laten herstellen en ook hiervoor een aparte offerte voor de verzekering. Het gaat om diverse werkzaamheden zoals o.a. stucen, schilderen, laminaat met ondervloeren en plinten verwijderen en nieuw leggen.