
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Wij willen graag onze voortuin opnieuw aanleggen betegelen met grote tegels van 90m2 en oprit. en wat beplanting niet heel veel. Onderhoudsvrije tuin. Misschien met wat grind afwerken. Voortuin is denk ongeveer 20 m2
Wij zoeken iemand die ons kan helpen met het aanleggen van een daktuin (op ons dakterras). We willen door middel van beplanting zorgen dat onze kamers eronder minder warm worden. Ook willen we planten die weinig onderhoud nodig hebben (of automatisch bewaterd kunnen worden)
Wij willen graag onze voortuin opnieuw aanleggen betegelen met grote tegels van 90m2 en oprit. en wat beplanting niet heel veel. Onderhoudsvrije tuin. Misschien met wat grind afwerken. Voortuin is denk ongeveer 20 m2
Leeg halen voor en achter tuin, beplanting en bestrating en rommel, afvoeren ervan. Nieuwe bestrating aanleggen, metselen planten bakken en aaleggen verlichting en doortrekken regenpijp en aanleggen afwateringsgoot. Voor is 10 m2 en achter is 40 m2
buiten terras de hardhouten vlonders vervangen door nieuw hardhout of composiet. breedte 213, lengte 327, nu met 21 planken van 213 en tussenruimte van 1,5cm, met vier onder planken over de lengte van 327. De planken liggen nu in de breedte, zou graag een offerte willen voor planken over de breedte en een offerte voor planken over de lengte. foto's en exacte afmetingen zijn beschikbaar.
Ik wil graag een onderhoudsvrije tuin laten aanleggen. Alleen betegelen in een grijstint en eventueel wat betonnen planten bakken. De tuin bestaat momenteel uit tegelwerk en kunstgras, dit mag de vakman verwijderen. De oppervlakte bedraagt ongeveer 30m2.
Een composiet balkonvloer laten leggen op een balkon van 16,25m2 (5,250x3,090). Betreft een balkon van een nieuwbouwwoning die in juni/juli opgeleverd gaat worden. Plaatsing verwacht juli 2021. Hoeveel vierkante meter moet er geplaatst worden?: tussen 10 en 50 m² Ben je eigenaar?: Nee, ik word binnen de 3 maanden eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
Wij willen een tuin laten aanleggen bij onze nieuwe woning. Het gaat om ongeveer 100m2
Graag willen wij onze achtertuin (25 vierkante meter)opnieuw aanleggen. aan het eind 2x rechthoekige ruimte tbv plantjes/bloemen en de rest voorzien van grote grijze tegels. Oude tegels moeten ook verwijderd worden en tuin een beetje opgehoogd zodat het lijkt alsof de woonkamer doorgetrokken is. aub via email contacten en niet telefonisch.
Wij willen graag nieuwe tegels laten aanleggen van 38.2 vierkante meter. Vragen: 1. Kosten tuin leegruimen 2. Kosten tuin Aanleggen
Wij zouden graag onze tuin opnieuw laten betegelen. Evt met iets van een hoge plantenbak oid omdat onze tuin in een soort punt loopt. Het is ongeveer 25m2. Ook willen we weten wat het zou kosten om nieuwe (kunststof) schuttingen te plaatsen , ongeveer 7meter
Ik heb een achtertuin (betegeld) (10x5.5) van Cornwall sandstones, met 3 zijvakken waar 3 lijbomen in staan. Alleen zijn die allang geen lijbomen meer. Ik wil of deze tuin laten renoveren of opnieuw laten aanleggen met bijvoorbeeld waaltjes en plantenbakken. Voortuin (5.5 x 3) is zelf ontworpen en heeft stenen (zwarte) bakken voor planten en dienen als grens met stoep. Het looppad en ruimte achter de bak voorkant huis, de grotere witte en blauwe grote tegels zijn heel erg verzakt, vooral bij de regenpijp, dus moet in totaliteit worden opgehoogd en opnieuw gelegd met zelfde tegels of nieuwe tegels.
Zie de bijgevoegde foto voor de metingen: 1. Uitvlakken van tuin en herbestrating. 50% steen, 50% kunstgras 2. Vervanging van 1 schutting 3. Plaatsen van veranda met glas 3x5m 4. Verwijderen van een boom (vergunning is al binnen) De tuin is ongeveer 70 m2.
Deel van de tuin betegelen en een deel gras aanleggen. Tuin renoveren van ongeveer 40m2. Daarnaast moeten de oude tegels eruit en een hek verwijderd worden. Er moet weer een schutting komen, en er moeten weer tegels komen te liggen. Beide materialen wil ik graag in overleg met de vakman aanschaffen of in ieder geval even kijken wat het voordeligst is.
Tuin is tussen 15m2 en de 20m2 op het Noord Oosten. Het gaat om de voortuin. Nu vol met steen. Graag een deel in het midden waar we kunnen zitten en een deel groen aan de zijdes, op zoek naar een dynamische tuin. Het deel waar we kunnen zitten hoeft ook niet perse van steen te zijn, als het water maar weg kan lopen.
Ik wil graag een tegelpad in de tuin laten leggen. Ik heb 30 tegels van 60/30 besteld bij Praxis. Het is in een bestaande tuin, ter vervanging van oud rot houtpad, dat ik zelf weghaal. Zal wel wat geëgaliseerd moeten worden, alleen waar het pad komt. Ik stuur bijlage mee, foto's van de tuin en hoe ik het pad gelegd wil hebben.