
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Wij willen graag een schuifpui laten plaatsen met de afmetingen 330x245. Graag in de kleur antraciet. We willen ook het prijsverschil weten tussen kunststof en hout.
We willen graag een kozijn voor een schuurdeur laten plaatsen aan de achterkant van onze schuur. Op dit moment zit het kozijn aan de zijkant. De oude schuurdeur kan hergebruikt worden.
Door lekkage is ons houten kozijn omhoog gekomen. Graag ontvangen wij een offerte om de reparatie te kunnen uitvoeren.
Ik wil de kozijnen in mijn dakkapel vervangen. Het zijn op dit moment houten kozijnen, ze zijn rot. Ik wil kunststof dakkapellen ervoor terug.
Ik wil graag een opdek binnendeur laten vervangen door een onzichtbare kozijn/blokdeur. Dit gaat om een breedte van 88x211,5 cm. Bijgesloten een foto van de huidige deur en een voorbeeld van de onzichtbare deur.
Op plaats van huidige standaard opdekdeur, willen wij graag een schuifdeur hebben. Betreft een deur van tuinkamer naar hal. Bestaande deur is er één met metalen kozijn dat tot aan het plafond doorloopt en waarbij boven de deur een ruit zit. Als we daar een schuifdeur willen plaatsen zal er dus een balk o.i.d. tegen het plafond moeten komen. Tevens zal het stalen kozijn verwijderd moeten worden.
Ik zoek een vakman die mijn ramen kan vervangen, inclusief de kozijnen. Het zijn 2 dubbel openslaande ramen. De nieuwe kozijnen mogen van hout worden met HR++ glas, ook dubbel openslaand.
ik wil graag 3 binnendeuren laten vervangen. het liefst wil ik ook geen bovenlicht meer. 2 dichte deuren en 1 deur (naar de woonkamer ) met mat glas erin. Het zijn nu opdekdeuren, kan dat ook een stompe deur worden? Kozijn moet ook vervangen worden.
Wij willen aan de achterzijde van de woning twee harmonica deuren / kozijnen van elke 5100mm x 2350mm realiseren.
Graag twee opdek deuren en een stompe deur en kozijnen ( 2 van hout en 1 van aluminium) plaatsen. Alle materialen zijn al aanwezig.
Wij willen ons bestaande dakraam vervangen. Het is een groot dakraam van 130x112. Raam met bovenkanteling. Houten kozijn met dubbel glas of driedubbel glas.
Ik wil in totaal 8 houten kozijnen aan de binnen en buitenkant laten schilderen.
Wij willen graag een nieuwe kunststof schuifpui van 3340 x 2510 mm laten plaatsen. Op dit moment zitten er 2 houten deuren met een houten kozijn in.
Wij willen 4 nieuwe kozijnen aan voorzijde huis ter vervanging van bestaande aluminium kozijnen. Inclusief voordeur. Ik zou hier graag witte kunststof kozijnen in willen hebben. De voordeur zelf en het kozijn hiervan moeten ook vervangen worden.
Wij willen onze binnendeuren waar een ruitje boven zit laten vervangen voor deuren tot aan het plafond. We willen weten of de kozijnen dan beschadigt raken, deze willen we namelijk behouden en verven en we willen weten wat de prijs per deur zal zijn.
Wij hebben twee naar buiten draaiende ramen, die wij kleiner willen maken. Dit heeft te maken met een rolluik aan de buitenkant die geplaatst gaat worden, waardoor het raam niet meer open kan. Eerst dachten we eraan om er een draai-kiepraam naar binnen van te maken, maar die optie is voor ons te duur. Het raam is ongeveer 1,35 meter hoog (hier moet 15 cm vanaf) en ongeveer 77 cm breed. We hebben houten kozijnen.