
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
In verband met een renovatie van het toilet wil ik een nieuw gat laten boren om de afvoer van het toilet te verplaatsen. Het gat moet ongeveer 120 mm worden. Graag een prijs opgeven. De vloer is beton. Huis van 1974. Locatie toilet op 1e verdieping. Het toilet op de BG is er direct onder gesitueerd. De begane grond heeft een verlaagd plafond. Tussen het verlaagde plafond en betonnen vloer komt de pijp uit. Het plafon van de begane grond wordt voor de werkzaamheden gesloopt. NB als je informatie wilt, dan graag MAANDAG bellen. Anders eerst even mailen.
2 Badkamerruimtes zijn compleet opgeleverd maar alleen twee badkamermeubels en twee doucheschermen en twee douchekranen moeten nog worden geinstalleerd en aangesloten. Het gaat om een badkamer op de begane grond en een op de 1e verdieping. Het sanitair zelf is al aanwezig, klein materiaal niet.
voor de badkamer moeten er waterleidingen, afvoerleidingen en kranen en sanitair geplaatst worden voor een casco badkamer in een nieuwbouw woning.
Leidingwerk toilet, plaatsen sanitair en betegelen vloer en wanden