
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Ik moet een aantal elektrawerkzaamheden in huis laten doen: Elektradraden vervangen/vernieuwen en stopcontacten vernieuwen. Het liefst wil ik de stopcontacten verhangen, ongeveer 6. Deze wil ik wellicht op een andere plek terug hebben. Ik heb allerlei snoeren in de woning, sommige zijn al afgeknipt en ik weet niet of deze nog wel functie hebben. Ik zou graag met een specialist alles nalopen. Graag nog één draad voor de televisie. Ik wil dit graag laten frezen zodat de snoeren niet meer in zicht zijn. Wel graag een specialist die hiervoor een directe afzuiging heeft zodat niet de hele woning onder het stof zit. Graag elektra in de woning controleren, loze snoeren wegwerken, spotjes aanleggen. Meterkast hoeft niet aangepakt te worden, gaat puur om de bedrading. Ik kom graag in contact met een specialist die meedenkt en advies uitbrengt.
Ik krijg een nieuwe keuken en ga over van koken op gas naar elektrisch koken. Ook zullen er wat elektriciteitskabels verlegd moeten worden en evt nieuwe stopcontacten geplaatst.
Woonhuis met als tweede functie een muziekstudio. Door het ontbreken van een aardpen is er veel ruis op de elektriciteit. Zou fijn zijn dat dit zsm gedaan kan worden. Hoor graag van u! PS. foto's van de groepenkast kan ik nasturen.
In eengezinswoning jaren '80 wil ik: 4 x een stopcontact naar onder verplaatsen 2 x een opdekstopcontact naar onder verplaatsen 1 x een opdekstopcontact weghalen zodat hier overheen kan worden gestuct 1 x een elektriciteitspunt met afdekplaatje wegwerken zodat hier overheen kan worden gestuct. Periode bij voorkeur in april of anders mei. Mocht dit niet kunnen dan later.