
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Ik wil advies, en natuurlijk op basis daarvan een offerte, voor aanpassing van de groepenkast, dit is nog een "oude" zwarte. De bedoeling is om komende jaren wat aanpassingen in huis te doen: meer zonnepanelen/elektrische vloerverwarming/ elektrische doorstromer, met misschien zonneboiler. Volgens mij heb ik nu 1 x 25A dus dat moet dan ook aangepast worden alleen wat de beste oplossing is weet ik dus niet.
Ik wil graag elektriciteit laten installeren in het hele huis, dit is een nieuwbouwhuis. Ik wil graag dat dit wordt gedaan met een Domotica installatie.
In de tweede week van oktober (11-10) gaan wij de keuken verbouwen. Hier hebben wij een aantal (nieuwe) extra stroompunten nodig. Misschien een nieuwe groep nodig?
Ik wil graag 2 groepen bijplaatsen + stopcontact in meterkast en aansluitingen maken in de keuken voor inductie kookplaat en oven. Graag een offerte.
In ons huis is nog een stukje elektriciteitsleiding met stofmantel. Dit wil ik laten vervangen. Gaat hooguit om twee meter in een kleine kamer.