
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
1. Het plaatsen van 2 waterdichte wandcontactdozen op balkon. Verlichtingspunt aan plafond balkon aanwezig 2. 2 antennekabels trekken van de meterkast naar 2 slaapkampers. Lose leidingen aanwezig. 3. Nazien of in de keuken voldoende capaciteit voor electra voor het plaatsen van een hoge keukenkast met combi magnetron/oven en ijskast. 4. Het plaatsen/afkitten van 1 rechte glazen douchewand 150/100 cm
Ik wil graag elektriciteit laten installeren in het hele huis, dit is een nieuwbouwhuis. Ik wil graag dat dit wordt gedaan met een Domotica installatie.
In de tweede week van oktober (11-10) gaan wij de keuken verbouwen. Hier hebben wij een aantal (nieuwe) extra stroompunten nodig. Misschien een nieuwe groep nodig?
Ik wil graag 2 groepen bijplaatsen + stopcontact in meterkast en aansluitingen maken in de keuken voor inductie kookplaat en oven. Graag een offerte.
In ons huis is nog een stukje elektriciteitsleiding met stofmantel. Dit wil ik laten vervangen. Gaat hooguit om twee meter in een kleine kamer.