
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Vervangen van de huidige oude stoppenkast naar een groepenkast 230 volt met 12 groepen waaronder heen kookgroep en zonnepanelen groep. Geen krachtstroom.
Graag laat ik een extra groep aanleggen voor de elektriciteit in het tuinhuis en de garage. De afstand tussen de meterkast en het tuinhuisis ongeveer 20 meter. Tussen het huisje en de garage is het ruim 10 meter.
Wij zijn een tweepersoonshuishouden en de verbruik elektriciteit meet dan 9500 kw afgelopen jaar, voorheen niet boven de 4000. De stroom valt bijna dagelijks helemaal uit. Graag hebben wij contact met een vakman voor het bespreken van mogelijkheden.
Ik wil graag sleuven laten frezen voor elektriciteitsbuizen en wandcontactdozen.
De voeding naar de verdeeldoos voor de elektriciteit functioneert niet goed. Hierdoor valt de verlichting in de keuken uit. Graag zien wij dit opgelost en ontvangen hiervoor een volledige indicatie.