
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Ik ben voornemens mijn gaskookplaat te vervangen door een inductiekookplaat. Daarvoor is het nodig om een 2 x 220V aansluiting te hebben daar. Zo u kunnen komen beoordelen of dit mogelijk is en wat de werkzaamheden en kosten daarvoor zijn?
Graag laat ik een extra groep aanleggen voor de elektriciteit in het tuinhuis en de garage. De afstand tussen de meterkast en het tuinhuisis ongeveer 20 meter. Tussen het huisje en de garage is het ruim 10 meter.
Wij zijn een tweepersoonshuishouden en de verbruik elektriciteit meet dan 9500 kw afgelopen jaar, voorheen niet boven de 4000. De stroom valt bijna dagelijks helemaal uit. Graag hebben wij contact met een vakman voor het bespreken van mogelijkheden.
Ik wil graag sleuven laten frezen voor elektriciteitsbuizen en wandcontactdozen.
De voeding naar de verdeeldoos voor de elektriciteit functioneert niet goed. Hierdoor valt de verlichting in de keuken uit. Graag zien wij dit opgelost en ontvangen hiervoor een volledige indicatie.