
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
In de badkamer zouden wij het bad en de wastafel graag laten vervangen. Het tegelwerk rondom het bad en de tegels op de vloer zouden wij dan ook graag vernieuwd hebben. De badkamer is ongeveer 2 bij 2 meter. Het sanitair en de tegels schaffen wij zelf aan.
Ik wil graag nieuwe tegels in de badkamer laten plaatsen. Het is een nieuwbouwwoning dus er is nog niks. Het is een badkamer van ongeveer 35m2. Zowel de vloer als de wanden moeten gedaan worden.
renovatie badkamer 3 vierkante meter ,vloer eruit..zwevend toilet plaatsen ...wastafel met kraantje plaatsen...glazen wandje met afvoer strook plaatsen ...spotjes plaatsen ....en de vloer tegelen en de wanden tegelen over de tegels heen ..
Omdat inloop douche aanvoer niet goed is aangesloten moeten de twee tegels van 1 bij 1 meter worden verwijderd, nieuwe afvoer worden aangesloten en nieuwe vloer / douchebak afhankelijk wat de goedkoopste oplossing is. Gaat om een ruimte van 2 bij 1 meter.
Wij willen onze badkamer renoveren en zoeken een aannemer die dit voor ons kan uitvoeren. Graag willen we nieuwe vloer- wandtegels en zal het plafond vervangen moeten worden.
Ik heb een lekkage in de badkamer bij de drain, dit in het kitwerk of voegwerk. Graag zou ik in contact willen komen met iemand die gespecialiseerd hierin is voor de reparaties.
Heb een lekkage op mijn platte dak op 1 plek tegen balkon aan. Ligt nu bitumen Hele dak is 20 m2.
Kleine badkamer. 220 cm X 90. Opnieuw betegelen, leidingen wegwerken, 2 glazen douchedeurtjes, wastafel met lades en spiegelkast
Douchebak vervangen door volledig tegels of een andere douchebak. De douchebak is 90 x 90, ik heb liever een douchebak van het formaat 105cm breed en 90 cm lang. Als dit niet kan dan 100 x 90 of 90 x 90. Huidige douchebak is: https://www.vidaxl.nl/e/8718475904984/vidaxl-douchebak-vierkant-90x90-cm-abs-zwart De volledige beschikbare breedte in de badkamer is 105cm. In de badkamer staat een doucheglas een badkamermeubel (onderkast en bovenkast). De douchebak staat hol en kraakt als ik er op sta, het lijkt er op dat er geen stalen frame is en niet goed gemonteerd is, daarnaast zijn de kitnaden veel te breed. Ik ben in het bezit van wand en vloer tegels, mochten die nodig zijn. Vanzelfsprekend wil ik dat de doucheglas en badkamermeubel weer werkend terug geplaatst worden als ze weg moeten volledig afgewerkt tegels enz. Graag verneem ik een offerte en in welke tijdbestek dit opgelost kan worden en wat de garantie is.
Door een lekkage zijn de vloeren van de badkamer en keuken weggehaald. Er wordt momenteel gedroogd dit zal nog ongeveer 3 weken duren. Na het drogen wil ik direct de werkzaamheden uitvoeren. Wat er volgens mij moet gebeuren is het volgende: Badkamer: 1: Oude leiding van lood vernieuwen met pvc (60 centimeter); 2: Beton storten waterdicht maken (1,95 x 2 meter); 3: Opstapje maken zodat ik boven de leidingen kan staan en douchen; 4: Vloer betegelen. Ik heb zelf de tegels. Keuken: 1: Beton storten waterdicht maken (3,95 x 2 meter); 3: Koof maken tussen wand en de leidingen; 2: Vloer betegelen. Ik heb zelf de tegels.
Ik wil graag de douche cabine vervangen in een kleine badkamer. Er staat er eentje maar de deuren gaan stuk,en veel kalk aanslag. De cabine mag eventueel worden geleverd door de vakman. Heb het appartement net gekocht. Ook zit er een afzuiger maar die maakt veel kabaal,is nooit goed onderhouden dus moet ook vervangen worden
Ik wil mijn oude douchecabine verwijderen en een nieuwe laten plaatsen, inclusief oude tegels verwijderen en nieuwe tegels plaatsen. De cabine is 90 bij 90 cm. Het gedeelte wat betegeld moet worden is maximaal 2 m2.
Graag hebben we een nieuwe badkamer, het is maar een kleine van 2 bij 1 ongeveer. Nieuw stucwerk voor het plafond in verband met loshangend gebladderd verfwerk. Infrezen van leidingen die nu buiten de muur lopen. Ook willen we nieuwe tegels, een nieuwe douchedeur (met/zonder douchebak). Nieuw wastafelmeubel. Nieuwe verwarmingsradiator. Afzuiging is centraal en net vervangen. Douchen kan elders tijdelijk.
Toilet vervangen. Montage badkamermeubel en wastafel. Eventueel montage douchkraan en radiator vervangen.
Ik wil het plafond in de badkamer repareren. De naad waar de twee gipsplaten bij elkaar komen, raakt los. Er is ook schimmelvorming. De totale oppervlakte is ongeveer 8 m2. Gaarne ook de kitranden in de douchcabine vervangen. De verf is aan het bladeren aan de randen rondom de douchecabine. Graag een afspraak maken voor een bezoek het liefst op een vrijdag, waarna ik graag een offerte wens te ontvangen.
Ik wil mijn oude halfronde douchecabine laten verwijderen en een nieuwe laten plaatsen. Een cabine met twee wanden en twee schuifdeuren. Tevens tegels opnieuw voegen in de cabine ruimte en rekjes voor badspullen plaatsen. Ik wil de cabine bij Formido gaan bestellen.