Casius logo
Offerte aanvragen Aanmelden als vakman
Renovatie woonkamer Hendrik Ido Ambacht

Totaalrenovatie - Hendrik Ido Ambacht

Erkend Vakwerk

✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven

Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.

Totaalrenovatie in Hendrik Ido Ambacht?

Een nieuwbouwwoning laten bouwen, of een renovatie van je huidige woning? Een veel gestelde vraag. Vaak is het antwoord afhankelijk van je beschikbare budget. Een nieuwbouwwoning laten bouwen kan oplopen tot in de honderdduizenden euro's. Heb je niet zo een groot budget beschikbaar, maar wil je wel een "andere" woning? Dan kan je er voor kiezen om een totaalrenovatie van je huis te laten doen.

De aannemers via Casius staan voor je klaar voor zowel grote als kleine klussen. Denk aan klussen zoals schilderwerkstucwerkvloeren leggen, de badkamer renoveren, het toilet renoveren, de keuken renoveren, de trap renoverenschoorsteenrenovatie en een aanbouw of uitbouw maken. De aannemers helpen je niet alleen bij de totaalrenovatie, maar ze helpen je ook bij het aanvragen van een vergunning, mocht dit nodig zijn.

Kosten totaalrenovatie per onderdeel

De kosten van een verbouwing lopen sterk uiteen. Het hangt af van wat je wilt verbouwen. Is dit bijvoorbeeld je toilet, dan kan dit al gauw rond de €2.000 kosten. Wil je de hele begane grond verbouwen, dan kunnen de kosten oplopen tot wel €50.000. Hieronder in de tabel zie je per onderdeel van het huis de gemiddelde kosten, inclusief sloopwerk en het afvoeren van het afval.

Let op: de aannemers via Casius bepalen zelf hun prijs. Hierdoor kan de uiteindelijke prijs van jouw totaalrenovatie afwijken van de prijzen in de tabel.

Te verbouwen ruimte Gemiddelde kosten
Toilet €1.850 - €2.650
Badkamer €6.500 - €9.500
Zolder €9.000 - €13.000
Keuken €12.500 - €17.500
Aan- of uitbouw €15.000 - €27.000

Ben je benieuwd naar de kosten voor jouw situatie? Vraag dan bij ons vrijblijvend en geheel gratis op maat gemaakte offertes aan.

Wat bepaalt de prijs van de totaalrenovatie?

Wat de prijs van de totaalrenovatie bepaalt hangt af van een aantal zaken, deze zijn:

  • Of er gewerkt moet worden met een aannemer;
  • Of je je huidige toilet wil laten verbouwen tot luxe toilet;
  • Of je je huidige badkamer wil laten verbouwen tot luxe badkamer;
  • Of je je huidige zolder wil verbouwen tot leefruimte;
  • Of je je huidige keuken wil verbouwen tot luxe keuken;
  • Of je een aanbouw of uitbouw wil laten bouwen.

Voor een uitgebreide uiteenzetting kun je kijken op de pagina Totaalrenovatie.

Offertes totaalrenovatie in Hendrik Ido Ambacht vergelijken

Recente opdrachten in Hendrik Ido Ambacht

woensdag 22 juni 2022

Balk kruipruimte vervangen

Nadat er vandaag kruipruimte vloerisolatie geplaatst is, zijn we er achter gekomen dat er aan de achtertuinkant een balk verrot is. Ik krijg nog een foto voor de beeldvorming van ze. Nu is het mijn vraag wat de gemiddelde kosten zouden kunnen zijn voor een dergelijke vervanging. (ca 1,5m/2m balk) En wanneer de beste tijd is om dit te laten vervangen (bijvoorbeeld bij het vervangen van de laminaatvloer?) Er wordt bijna niet op de vloer gelopen waar de balk verrot is.


Renovatie Hendrik Ido Ambacht
donderdag 28 januari 2021

Balken uitkeggen/egaliseren

bij onze houten beneden vloer zit er speling op een aantal vloerbalken. deze balken moeten horizontaal worden gelegd. daarna moet de houten vloer(planken) geëgaliseerd worden om er laminaat op te kunnen leggen. het egaliseren kan met platen of egaline.


Renovatie Hendrik Ido Ambacht
donderdag 19 april 2018

Betonrot in kruipkelder bestrijden

Onze vloer van onze eengezinswoning is een kwaaitaalvloer. Graag willen wij de kruipkelder laten inspecteren en beoordelen in verband met mogelijke betonrot. Het is nog niet duidelijk of het aanwezig is en hoe ernstig. De vloer is ongeveer 11 bij 6 meter groot.


Renovatie Hendrik Ido Ambacht
zaterdag 10 september 2016

Afvoerbuis met asbest verwijderen

Wij hebben een asbest afvoerbuis van de 1ste verdieping tot in de kruipruimte. Totale lengte +/- 3 meter. De omtimmering halen we zelf weg. Het betreft alleen het verwijderen en afvoeren van de buis. De buis is lek dus moet op korte termijn verwijderd worden. Er is geen asbestinventarisatierapport opgemaakt.


Renovatie Hendrik Ido Ambacht
woensdag 06 januari 2016

Asbest saneren op een dak

Asbest inventarisatie. Dakplaten


Renovatie Hendrik Ido Ambacht
maandag 28 december 2015

Lekkage bij dakkapel verhelpen

Wij hebben een tussenwoning met aan de achterzijde een dakkapel over twee slaapkamers. Vorig jaar hadden we lekkage in één van de slaapkamers. De oorzaak lag bij een niet goed liggende loodslab. Nu hebben we ook in de andere slaapkamer last van vocht en wat schimmel. Graag laten we de oorzaak goed verhelpen. We denken dat de loodslabben niet goed aansluiten. Graag ontvangen wij een prijsopgave voor de werkzaamheden.


Renovatie Hendrik Ido Ambacht

Totaalrenovatie in regio Hendrik Ido Ambacht

Andere klussen in Hendrik Ido Ambacht

Offertes aanvragen