Vloer - Hendrik Ido Ambacht
Vloerlegger in Hendrik Ido Ambacht? Casius laat je offertes van professionele vloerspecialisten in Hendrik Ido Ambacht vergelijken. Gratis en zonder verplichtingen.
- Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
- Tot 4 geheel vrijblijvende offertes
- Enkel erkende vakbedrijven
“Goed contact. Snel en duidelijke service. Werken netjes. Subsidie aanvraag doen hun voor je. Bij vragen binnen 10 minuten antwoord. Super bedrijf.”
Vloerlegger in Hendrik Ido Ambacht?
Casius brengt je snel en eenvoudig in contact met verschillende vloerspecialisten uit je regio die je gratis offertes op maat aanbieden. Een parketvloer leggen of heb je je oog laten vallen op enkele tegels? Je aanvraag is helemaal vrijblijvend. Wij bezorgen alles bij de juiste vakman, zodat je snel enkele offertes kan vergelijken.
Ook wie in of in de buurt woont, vindt hier zeker een erkende vloerspecialist.
Recente vloerklussen uit Hendrik Ido Ambacht
Vloer egaliseren
Vloer egaliseren verblijvende offerte is dit mogelijk
Vloer leggen en vloeronderhoud Hendrik Ido Ambacht
Egaliseren betonvloer buiten
9m2 egaliseren (laagdikte 2 a 3 cm).
Vloer leggen en vloeronderhoud Hendrik Ido Ambacht
Vloerbedekking leggen of vervangen
In onze zorginstelling hebben wij vier houten trappen die helaas erg gehorig zijn. Dit zorgt voor overlast bij de bewoners. Wij hopen dat het bekleden van de trappen meer rust zal geven. De trappen worden regelmatig met schoenen belopen en moeten dus goed schoongemaakt kunnen worden en duurzaam zijn. Daarnaast zijn niet alle bewoners goed te been en moet de trap niet te glad zijn. De bekleding moet hier dus op aangepast zijn. De exacte hoeveelheid bekleding weet ik niet. Dat is afhankelijk van de manier van bekleden denk ik. Wat is de te bekleden oppervlakte?: tussen 10 en 30 m² Wat wil je bekleden?: trappen Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
Vloer leggen en vloeronderhoud Hendrik Ido Ambacht
Gietvloer aanbrengen (29m2)
Wij willen een gietvloer laten aanbrengen. Dit in de woonkamer, van 25 vierkante meter in een zandkleur. Ook willen we dit in de badkamer, in een marmerlook van 4 vierkante meter.
Vloer leggen en vloeronderhoud Hendrik Ido Ambacht
Visgraat laminaat leggen (~45m2)
Graag willen we offertes toegestuurd krijgen hoeveel het is om Visgraat laminaat & plinten te laten leggen voor onze begane grond. Dit gaat om oppervlakte van ongeveer 45m2. Het laminaat zal ik zelf verzorgen. Ook het verwijderen van de huidige vloer doen we zelf.
Vloer leggen en vloeronderhoud Hendrik Ido Ambacht
Laminaat leggen in woonkamer , keuken en gang en toilet
Laminaat plaatsen in totaal ongeveer 42m2 met plinten plak en hoog. In woonkamer , keuken en gang en toilet. Wat vragen jullie hiervoor. Ondervloer aanwezig.
Vloer leggen en vloeronderhoud Hendrik Ido Ambacht
Vloer in regio Hendrik Ido Ambacht
- Alphen aan den Rijn
- Barendrecht
- Berkel en Rodenrijs
- Breda
- Capelle aan den Ijssel
- Delft
- Den Haag
- Dordrecht
- Etten-Leur
- Gorinchem
- Gouda
- Hellevoetsluis
- Hoogvliet Rotterdam
- Krimpen aan den Ijssel
- Maassluis
- Nootdorp
- Papendrecht
- Pijnacker
- Ridderkerk
- Rijswijk
- Roosendaal
- Rotterdam
- Schiedam
- Spijkenisse
- Vlaardingen
- Voorburg
- Waddinxveen
- Woerden
- Zoetermeer
- Zwijndrecht