
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Ben je opzoek naar een mooie optie om overdekt in de tuin te zitten? Een blokhut of een tuinhuis zijn dan een optie. Je hebt tuinhuizen van verschillende maten en soorten. Je hebt ze bijvoorbeeld van hout, kunststof of van metaal. Tuinhuizen geven je de kans om het gehele jaar te genieten van de tuin. Het kan zelfs je tuin een vakantiegevoel geven.
De timmermannen via Casius staan voor je klaar om jouw droom tuinhuis of blokhut te bouwen. Wil je daarnaast ook je tuin aanpakken, omdat het wat onderhoud nodig heeft? Of heb je nog een terras dat gelegd moet worden? Geen probleem, daar kunnen de hoveniers via Casius mee helpen.
Natuurlijk wil je eerst weten wat de mogelijkheden zijn en wat het ongeveer gaat kosten. Casius voorziet je van de nodige informatie: van nuttige tips tot erkend vakwerk bij jou in de buurt.
Een tuinhuis kopen kan best prijzig zijn, afhankelijk van je wensen. Hieronder in de tabel geven wij een prijsindicatie van de verschillende prijzen.
Let op: de timmermannen via Casius bepalen zelf hun prijs, hierdoor kan de uiteindelijke prijs van de klus afwijken van de prijzen in de tabel.
Ben je benieuwd naar de kosten voor jouw situatie? Vraag dan bij ons vrijblijvend en geheel gratis op maat gemaakte offertes aan.
Je kan kiezen uit verschillende soorten tuinhuizen. Wil je liever een simpel model? Of wil je een tuinhuis met veranda? Een tuinhuis met overkapping? Een tuinhuis op maat? Het kan allemaal. Afhankelijk van de grondsoort en het soort materiaal is een fundering voor het tuinhuis wel nodig.
Ben je benieuwd naar de kosten voor jouw situatie? Vraag dan bij ons vrijblijvend en geheel gratis op maat gemaakte offertes aan.
Soms is een bouwvergunning of een omgevingsvergunning nodig voor de bouw van een tuinhuis. Dit is afhankelijk van de afmetingen, de hoogte en de plaats waar het tuinhuis komt te staan. Heb je een tuinhuis dat hoger is dan drie meter, dan heb je vrijwel altijd een bouwvergunning of een omgevingsvergunning nodig.
Ik wil graag mijn tuin laten renoveren. Het is een tuin van ongeveer 40m2. We willen nieuwe bestrating, nieuwe verlichting, planten bakken aanleggen en wat laten snoeien. Daarnaast willen we een tuinhuisje laten plaatsen van 8m2. Dit mag een houten tuinhuisje worden.
Achtertuin is nu deels terras en deel gras en lage planten. Ik wil de hele tuin laten bestraten en daarvoor moet zo'n 75 m2 worden afgegraven. De tuin is via de achterkant bereikbaar aangezien daar een confiferenhaag is weggehaald. Aan de Achterkant wil ik een tuinhuis plaatsten maar daarbij is een probleem dat het pad dat achter mijn huis loopt relatief laag is waardoor er een soort rand gemaakt moet worden. Hoekhuis binnen paar meter van de straat. Eventueel ook bestraten.
Werkzaamheden. - Aanleg beschoeiing aan slootkant, tuin is ca. 5 meter breed. Niveau tuin t.o.v. sloot ca. 1.4 m, diepte sloot is ca.1.5 m?? door aannemer te bepalen. zie foto 2 en 3. - Aan de ene kant kan de beschoeing afgemonteerd worden op stalen damwand buurman, zie foto 3. Aan de andere kant (bij ander aangrenzend perceel)een haakse bocht van ca. 1m de tuin in gewenst, zie foto 4. - De beschoeiing dient goed verankerd te worden. - Materiaalkeuze en dikte opgeven. - Verder is de planning om een combinatie van een opberghok (klein schuurtje) en een zitgedeelte in de tuin (aan de slootkant) te maken, zie voorbeeld foto 5 en 6. Afmetingen berghook: ca. 1,5m breed en 3,0m diep. Afm. overdekt zitgedeelte: ca. 3,5m breed en 3,0m diep. Vanaf 1 mei langskomen voor offerte.