
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Extra groep in meterkast aanleggen en laadpaal op aansluiten. Ik zorg dat de kabel vanaf de laadpaal in de meterkast komt maar de rest kan ik niet. Thuis situatie is nu 1x25 A en ik heb ook zonnepanelen die al op een aparte groep zit.
Ik wil graag volledige installatiewerk (elektrisch, gas, water) moet worden bekeken, beoordeeld en aangepast waar nodig.
Zoek een vakman voor het installeren van een tussenmeter voor een zomerhuis g4 gasaansluiting. Ook graag een tussenmeter voor elektriciteit
Ik wil mijn meterkast graag laten verplaatsen. Deze moet 90 graden roteren waarbij de water en gasmeter alleen hoeven te roteren om de aansluitpijp en waarbij de elektriciteitsmeter een 30 - 40 cm verplaatst dient te worden. De de groepenkast is nog niet aanwezig.
De elektriciteitskabel van zonnescherm doorgeknipt. Reparatie kabel d.m.v. plaatsen lasdoos met wartels en vervolgens draden in doos repareren. GAARNE -zo spoedig mogelijk- PRIJSOPGAAF.