
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Casius brengt je snel en eenvoudig in contact met verschillende stukadoors uit de regio die je gratis offertes op maat aanbieden. Een gevel stuken met crepi of wat binnenmuren afwerken? Je aanvraag is helemaal vrijblijvend. Wij bezorgen alles bij de juiste vakman, zodat je snel enkele offertes kan vergelijken.
Ook wie in Krimpen aan de Lek, Krimpen aan den IJssel, Lekkerkerk of in de buurt woont, vindt hier zeker een erkende vakman.
10m2 buitenstuc Wil je de binnen- of buitenkant van je huis laten stuken?: Buiten
50m2 wanden en 50m2 plafond stucen Wil je de binnen- of buitenkant van je huis laten stuken?: Binnen
In onze bungalow is ernstige waterschade opgetreden. We zouden graag het plafond gerepareerd krijgen en de muren waarop grote bruine vlekken zitten weer netjes geverfd. Daarnaast hebben we nog wat andere wensen mbt ons huis.
Op de betonrand van het raam aan de tuin kant komen kleine scheurtjes in ,is dat te verhelpen er is nog geen metaal te zien ,de rand zit op ongeveer 2,65 hoogte
We zijn de zolder aan het renoveren (zie foto). De tussenwanden en plafond worden afgewerkt met gipsplaat. De dakkapellen worden ook volledig afgewerkt met gipsplaat. De zijmuren zijn van beton. We willen de verdieping laten stucen en de aantal opgegeven m2 is een redelijke schatting. wanden Vierkante meter: 70 Huidige ondergrond: Gipsplaten 60 cm Gewenste afwerking: Glad pleisterwerk (strak) plafond Vierkante meter: 20 Huidige ondergrond: Gipsplaten 60 cm Gewenste afwerking: Glad pleisterwerk (strak)
Wij hebben een bestaande woning gekocht uit 1992, graag 2 wanden in de woonkamer en de hal op de BG, plus het trappenhuis BG naar 1e en 2e verdieping. wanden Vierkante meter: 35 Huidige ondergrond: Oud stucwerk Gewenste afwerking: Spachtelputz (korrel)