
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Over het algemeen kost een houten aanbouw of uitbouw minder dan een gemetselde aanbouw of uitbouw. De fundering en de opbouwconstructie zijn namelijk voor een houten aanbouw of uitbouw licht van gewicht. Wel kan je het met de afwerking het zo duur maken als je zelf wil.
Op de uiteindelijke prijs van jouw houten aanbouw of uitbouw zijn een aantal zaken van invloed, zoals de afmeting van de houten aanbouw of uitbouw, gebruik van andere materialen, de afwerking en de montagekosten.
Hieronder in de tabel geven wij een prijsindicatie van de verschillende afwerkingen en prijzen voor een houten aanbouw en een houten uitbouw van 5 m breed en 3 m diep.
Let op: de aannemers via Casius bepalen zelf hun prijs, hierdoor kan de uiteindelijke prijs van de klus afwijken van de prijzen in de tabel.
Ben je benieuwd naar de kosten voor jouw situatie? Vraag dan bij ons vrijblijvend en geheel gratis op maat gemaakte offertes aan.
Voordelen houten aanbouw
Nadelen houten aanbouw
Hieronder geven wij drie prijsvoorbeelden weer van een houten aanbouw.
Wat het meest gekozen wordt is een houten aanbouw van 5 bij 3 meter. Daarbij sluit de lange kant van de houten aanbouw aan aan de achtergevel van je woning. Gemiddeld liggen de kosten, inclusief fundering, platdak en dakramen, tussen de €16.000 en €18.000.
Met een groter project bedoelen wij een complete houten aanbouw waar je bijvoorbeeld een auto in kan zetten. Dit is een houten aanbouw van 6 bij 2,5 meter diep. De gemiddelde prijs van een groter project inclusief constructie, uitgraven, heien, fundering van de vloer, schuifpui en het maken van het dak, ligt rond de €23.000.
Onder een gedetailleerd project verstaan wij een project waar je een houten overkapping laat plaatsen. De gemiddelde prijs van een houten overkapping met een afmeting van 2 bij 2,5 meter inclusief montage, ligt rond de €1.300.
Ben je benieuwd naar de kosten voor jouw situatie? Vraag dan bij ons vrijblijvend en geheel gratis op maat gemaakte offertes aan.
Ik wil graag een prefab uitbouw. De afwerking van de buitenzijde moet van steen zijn, in dezelfde stijl als het huis. Het gaat om ongeveer 15- 20m2. De oplevering van de binnenzijde moet casco. De kozijnen mogen van hout zijn, eventueel de huidige kozijnen hergebruiken. Er is geen vergunning, het zit aan de achterzijde.
Ik wil graag een uitbouw van 2,5 tot 3 meter diep en 5,2 meter breed. Het moet een traditioneel gemetselde uitbouw worden. De oplevering van de binnenzijde hangt af van de prijs. De kozijnen mogen van hout zijn, we willen ook dat het dubbelzijdig is. We willen ook vloerverwarming in de gehele benedenverdieping, dit zal ongeveer 50m2 zijn. We zijn nog in overleg met de gemeente over de vergunning.
Wij willen een opbouw op bestaande garage, 1 of evt 2 slaapkamers. Indien mogelijk ook vide erop. Hier hebben wij nog geen vergunning voor. De oppervlakte wordt dan ongeveer 24m2. De buitenzijde wil ik in metselwerk afgewerkt hebben, maar de kozijnen van hout. De binnenzijde mag dan sausklaar opgeleverd worden. De doorgang zal vanaf de eerste verdieping komen. De verwarming mag dan aan de hand van radiatoren.
Ik wil graag een opbouw van 7.30 x 6,10m, het moet houtskeletbouw zijn. Hiervoor hebben wij nog geen vergunning in bezit. Waar boven 2 of 3 slaapkamers komen. De binnenzijdes mogen sausklaar opgeleverd worden en de buitenzijde mag afgewerkt worden in hout of kunststof, maar de kozijnen van kunststof. De verwarming mag aan de hand van radiatoren. Tevens zal er ook een trap gerealiseerd moeten worden.
Uitbouw aan de achterzijde realiseren 2,5 x 5,5 meter, dit is nog afhankelijk van de prijs. De buitenzijde wil ik graag gemetseld afgewerkt, de kozijnen van hout. De binnenzijde sausklaar opgeleverd. Geen verwarming nodig. Wellicht een lichtstraat erin gewenst. De huidige gevel moet doorbroken worden.
Wij willen een houten uitbouw met openslaande deuren van 6 m breed x 3 m diep. Evt. Met een aluminium schuifpui. De binnenzijde wil ik het liefst woonklaar, maar dit is nog afhankelijk van de prijs. Graag een offerte voor beide situaties. Ik wil het verwarmd hebben aan de hand van radiatoren. De huidige gevel moet hiervoor doorbroken worden. Geen lichtstraat erin gewenst.