
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
We overwegen om bij aanschaf vloerverwarming aan te leggen In welk type vloerverwarming heb je interesse?: Traditionele vloerverwarming (watervoerend), Vloerverwarming infrezen Wat is de oppervlakte van de vloer?: Tussen 10 en 50 m²
Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Waar moet de airco worden geïnstalleerd?: In een woning / appartement (particulier) Naar welke airco dienst ben je op zoek?: Airco plaatsen In hoeveel ruimtes wil je airconditioning laten installeren?: 2 ruimtes Welk type airconditioning wil je laten installeren?: Vaste airco met buitenunit (split-airco)
Levering en montage van nieuwe cv. Huidige ketel hangt in de garage, nieuwe ketel moet op zolder komen. Bij voorkeur hebben we een hybride vorm, benieuwd naar de kosten daarvan.
We overwegen om bij aanschaf vloerverwarming aan te leggen In welk type vloerverwarming heb je interesse?: Traditionele vloerverwarming (watervoerend), Vloerverwarming infrezen Wat is de oppervlakte van de vloer?: Tussen 10 en 50 m²
Ik wil graag een offerte voor een V2G laadpaal van 22kW. Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren?: Ja, na het vergelijken van offertes Ligt er al een voedingskabel naar de plaats van de laadpaal?: Nee, nog te plaatsen Wat is het gewenste vermogen van je laadpaal?: 11 tot 22 kW Welk type netaansluiting heb je?: 3-fase netaansluiting Welke type en merk auto wil je opladen?: Ioniq5 Waar wil je een laadpaal laten plaatsen?: Bij mijn woning
Ik zoek een vakman die voor mij zonnepanelen kan installeren. Hiervoor heb ik een schuin dak beschikbaar, ik dacht zelf aan 15-20 stuks. Wat ik nu verbruik is ongeveer 8.000kWh per jaar.
Oud hoekhuis dat we gaan isoleren en dat we dus ook willen voorzien van goede warmte voorziening. Oude radiatoren gaan er uit. BG krijgt vloerverwarming; eerste etage radiatoren. Warmwater voorziening. Nu willen wij een warmtepomp laten installeren.
Remeha Avanta 28C CW4 6-28kW uit 2008 is aan vervanging toe. Zoek soortgelijke ketel met eenvoudiger thermostaat.
Voor zelfbouw vrijstaande woning ben ik opzoek naar installateurs. We willen graag warmtepompen installeren en pennen in de grond inslaan. Het gaat om 1 warmtepomp.
Het betreft een nieuwbouw woning, totaal m2 huis is 140 m2 en inhoud is 1050 m3. Start bouw Q1 2020. Ik wil mij laten informeren wat voor mogelijkheden er zijn om een warmtepomp te installeren.
Het betreft een halve boerderij (één persoonshuishouden) dat nu nog wordt verwarmd door gas en momenteel wordt geïsoleerd, maar wil over op verticale bodemverwarming met laagtemperatuur (vloer)verwarming. De gehele verwarming is reeds verwijderd. De oppervlakte van de woning is ongeveer 300 m2. Ik laat mij graag adviseren over de mogelijkheden.
Ik wil een begroting gaan maken, gezien er nu een subsidieregeling in onze gemeente beschikbaar is voor duurzaam verwarmen. De verwarmingspomp is in eerste instantie bedoeld als vervanging van de bestaande combiketel, maar ik ben ook geïnteresseerd in de eventuele koelfunctie die zo’n installatie kan bieden en of dit extra kosten met zich medebrengt. Het woonoppervlak is ongeveer 130 m2
Graag een voorstel voor renovatie van 8-9 m asbesthoudend schoorsteen-rookkanaal open haard (voor houtstook) uit een jaren '70 middenwoning. Kan nu niet worden gebruikt en wordt niet geveegd. Renovatie mogelijkheden door middel van glijmortel of flexibele buis? Graag te bespreken.
Ik wil graag een warmtepomp voor het verwarmen van het sanitair water. Deze pomp moet een combinatie worden van een zonnecollector, ventilatiewarmtepomp en HR-ketel, gas 900 m3/a warm water maximaal 100 l/d. Het appartement heeft een woonoppervlak van 120 m2.
Voor onze schoorsteen waar misschien asbest in zit zijn wij op zoek naar een prijsindicatie om dit op te lossen. Dit zou kunnen d.m.v. een glijmortel of dubbelwandige PVC-buis. De schoorsteen is ongeveer 8 meter hoog en heeft een diameter van zo’n 25 cm. Het betreft een rijtjeswoning, welk goed bereikbaar is.
Waar moet de warmtepomp geïnstalleerd worden? Nieuwbouw. Voor welke doeleinden wil je de LUCHT - LUCHT warmtepomp gebruiken? Verwarmen. Hoeveel ruimtes moeten er verwarmd / gekoeld worden? Meer dan 5 ruimtes Waarvoor wil je de warmtepomp gebruiken? Verwarmen van een ruimte of gebouw, sanitair water verwarmen. Toelichting over de bestaande situatie en gewenste werken: Betreft nieuwbouw bungalow in Almere Oosterwold.