
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Vlizotrap is aan de zijkant losgeschoten (veer). Daardoor is ook de schroef in de zijkant afgebroken. Ik wil het laten repareren ofwel een nieuwe laten plaatsen. Heb er zelf weinig verstand van. Dus graag kundig advies en afhandeling.
Trap naar zolder plaatsen. Beton vloer weg halen voor opening trap.
Vlizotrap is aan de zijkant losgeschoten (veer). Daardoor is ook de schroef in de zijkant afgebroken. Ik wil het laten repareren ofwel een nieuwe laten plaatsen. Heb er zelf weinig verstand van. Dus graag kundig advies en afhandeling.
Trap met laminaat graag wit.
Er moet een vaste trap naar de zolder komen. Dubbele draai
Ik wil graag een trap naar zolder laten maken op onze woning. Het hoeft geen mega project te worden als we ervoor maar niet door de slaapkamers heen gaan.
Ik wil de trap graag laten bekleden met hout. Als dat te duur is dan kan de trap geverfd worden. Het zijn 13 treden en een plateau.
Zoek een vakman die 2 trappen kan luchtgommen, 1 trap daarvan is een trap 2 x in hoekvorm met aan het rechter gedeelte een leuning met bewerking.
Ik wil graag 4 steektrappen, in totaal circa 35 tredes (begane grond naar 1e verdieping en 1e verdieping naar 2e verdieping). Waar moet de trap geplaatst worden?: binnen Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar
Ik zoek een vakman voor het opmeten en monteren van trapleuningen.
Ik wil graag een nokverhoging laten realiseren. Het moet een dubbele nokverhoging zuid op de achterzijde van mijn huis. Het zal ongeveer 4 meter breed moeten worden. Binnenzijde wil ik casco. En de buitenzijde met kunststof afgewerkt.
Goedendag, Wij hebben een stalen trap naar de zolder met 11 treden. Van een van deze treden is de lasnaad echter gedeeltelijk gebroken, wat zorgt voor een onveilige ongewenste situatie. Bovendien dient controle en eventueel reparatie plaats te vinden van de status van de lasnaden van de overige 10 treden. Doen jullie dergelijke zaken ook voor particulieren? Zo ja, dan zouden wij graag een offerte of prijsindicatie ontvangen. Als bijlage heb ik een aantal foto’s toegevoegd van de trap en ook een foto van de trede waarvan de lasnaad gedeeltelijk is gebroken. Wij hebben een stalen trap naar de zolder met 11 treden. Van een van deze treden is de lasnaad echter gedeeltelijk gebroken, wat zorgt voor een onveilige ongewenste situatie. Bovendien dient controle en eventueel reparatie plaats te vinden van de status van de lasnaden van de overige 10 treden. Doen jullie dergelijke zaken ook voor particulieren? Zo ja, dan zouden wij graag een offerte of prijsindicatie ontvangen. Als bijlage heb ik een aantal foto’s toegevoegd van de trap en ook een foto van de trede waarvan de lasnaad gedeeltelijk is gebroken. Gaarne reactie en alvast bedankt.
Trap naar eerste verdieping laten voorzien van overzet-treden laminaat. Er ligt nu vloerbedekking op de trap maar deze verwijderen we zelf. Trap heeft 14 rechte treden, per tree (lxbxh) = 28x88x18).
We willen de trap bekleden met opzet treden van cando Eerst de maten opmeten. Graag wat advies en info.
Nieuwe trap plaatsen van de begane grond naar de eerste verdieping. We willen een dichte trap met wat bredere stappen dan bij de gewone trappen. We willen graag iets met hout die een warme kleur heeft bvb eiken, een soort grenen. We willen ook zo snel mogelijk iets inplannen.
Trap met houten balustrade zandstralen, ook onderkant. Houtworm in traptrede en kan pas bewerkt worden zodra deze helemaal kaal is. Huis uit 1923 met klassieke trap erin, aan één kant ook voorzien van spijlen en boven aan trap houten balustrade. Het gaat om 2 trappen.