
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Graag had ik mijn trap laten bekleden (compleet ombouw per trede) met Europees Naaldhout en ook zou ik graag mijn metalen spijlen of willen vervangen of laten zandstralen en laten poedercoaten zodat het er weer mooi uit komt te zien. Hout
Het gaat om 2 trappen: 1x dichte trap 13 treden 1x open trap 12 treden. Deze is niet rondom gestoffeerd.
Ik zoek een trappenspecialist die mijn spiltrap kan vervangen door een houten trap en deze vervolgens door kan laten lopen naar zolder. De spiltrap neemt veel ruimte in, dus liever een halfom/dubbelkwarts trap die dichter tegen de muur aan staat. Waarschijnlijk moet het trapgat op de eerste verdieping dan worden aangepast, en op de tweede verdieping moet er sowieso een trapgat worden gemaakt.
Ik wil graag de trap bekleden. Weet alleen niet of hout of stof beter is. Heb veel last van krakende geluiden en die wil ik dempen. Ben op zoek naar een ervaren vakman om de trap te bekleden en die ook kan adviseren. Uit welk materiaal is de trap gemaakt? Hout.
Graag had ik mijn trap laten bekleden (compleet ombouw per trede) met Europees Naaldhout en ook zou ik graag mijn metalen spijlen of willen vervangen of laten zandstralen en laten poedercoaten zodat het er weer mooi uit komt te zien. Hout
Wij zien graag een traprenovatie met grindvloeren op de treden. Zie foto als voorbeeld. Betreft 1 dichte trap en 1 open trap. We horen graag spoedig van u.
In mijn huurhuis zitten twee trappen welke bekleed zijn met tapijt. Doordat ik ga verhuizen zal ik waarschijnlijk deze trappen kaal en wit geschilderd moeten opleveren. De ene trap is dicht en de andere trap is open en beide hebben 13 treden. Beide trappen hebben een kwart draai. Ik zou graag beginnen in de week na 9 februari. Voor de woning staat een container waar het tapijt in kan.
Een van de veren van het sluitingsmechanisme van het luik van de vlizotrap is gesprongen. Wat zijn de kosten om dit te repareren?
Ik zoek timmerman die traprenovatie-overzet-tredes en stootranden (van Can do of Flexstairs) die we bij Gamma aanschaffen op onze trap kan bevestigen. Trap is nu geverfd en heeft 16 treden en 2 draaien.
Een trap van 13 treden bekleden met zijl. Het gaat alleen om de treden en het hoekprofiel. Ik lever zelf het zijl (vinyl) en het hoekprofiel. Alleen de lijm e.d. moet door de vakman meegenomen worden.
Wij willen onze dichte trap met 12 treden graag laten renoveren. Er ligt nu tapijt op en dat moet worden verwijderd. Daarna willen we er graag laminaat of een soortgelijk materiaal op plaatsen. We willen ook de oude leuning en leuninghouders laten vervangen. We willen graag een afspraak maken om de klus hier te bekijken en ons te adviseren over de mogelijkheden en de materialen. We hebben materialen gezien bij Gamma en die mogen ook geleverd worden als dat u past. We ontvangen graag uw offerte voor de levering en montage. Ik ben Engelssprekend, deze aanvraag is voor mij vertaald.
Een vaste houten trap vervangen voor een (stalen) wenteltrap. Een deel van het trapgat zal verschoven moeten worden vanwege een andere plaats van de trap en indeling. De verdiepingsvloer is van beton.
Ik ben op zoek naar een trapstoffeerder die met PVC materiaal mijn beide trappen kan bekleden. De vloer heb ik reeds in mijn bezit, evenals de strips voor de voorkant van de treden. Het gaat om een dichte trap en een open trap, beide 12 treden. Graag ontvang ik van u een offerte voor het bekleden van de trappen. De trappen zijn op dit moment nog bekleed met tapijt en dit dient nog verwijderd en geschuurd/egaliseert te worden.
Trapgat in beton zagen en afwerken, spiltrap en balustrade hekje plaatsen en oude gat van vlizotrap dichtmaken. Bijgaand twee foto's van een trapgat met trap bij de buren. Bij mij moet het ongeveer hetzelfde worden. De kosten van de spiltrap en hekje moeten niet in de offerte worden opgenomen, omdat ik die zelf los ga aanschaffen.
Ik wil graag twee trappen met PVC laten bekleden. De trappen zijn op dit moment bekleed met tapijt, dit moet eraf. Het is een dichte binnentrap met 13 treden met een draai en een open trap met een draai (ook 13 treden). We hebben zelf het PVC.
Ik wil graag de trap naar de eerste verdieping en die naar de zolder laten renoveren. Er zit nu tapijt (gelijmd) op. Dit wil ik graag vervangen door laminaat opzetstukken en de zijkant van de trap dient ook weer netjes gemaakt te worden en dezelfde kleur (wit) te krijgen als de muur. In totaal 24 treden. De zoldertrap is open. Graag bij voorkeur NIET bellen.