
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Huis. Voor en zijkant Welke werkzaamheden moeten worden uitgevoerd?: Gevel impregneren tegen doorslaand vocht Wat is de oppervlakte van de gevel?: Tussen 10 en 50 m² Ben je eigenaar van het gebouw?: Ja, ik ben eigenaar
Huis. Voor en zijkant Welke werkzaamheden moeten worden uitgevoerd?: Gevel impregneren tegen doorslaand vocht Wat is de oppervlakte van de gevel?: Tussen 10 en 50 m² Ben je eigenaar van het gebouw?: Ja, ik ben eigenaar
Welk vochtprobleem moet behandeld worden?: Doorslaand vocht Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Mijn gevel moet geïmpregneerd worden, ik heb last van vocht en ik woon in een hoekhuis. Wat is de oppervlakte van de te behandelen muren?: tussen 50 en 100 m² Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
Wij zijn aan het inventariseren welk bedrijf ons kan helpen met het opsporen van lekkage oorzaak. De cv is nog op druk, idem als het vloerverwarmingssysteem. We hebben geen radiatoren ivm hete luchtverwarming. Verwachting is dus dat de lekkage elders vandaan moet komen.
Constateren of het om opstijgend vocht gaat of regen van buitenaf. Gaat om een aanbouw zonder spouw Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar Welk vochtprobleem moet behandeld worden?: Opstijgend vocht
Ik heb last van doorslaand vocht in mijn aanbouw. De muur ( vroegere buiten muur ) is vochtig van de grond tot plafond en over een breedte van ca 60 cm. Welke oplossing(en) overweeg je om de gevel vochtwerend te maken?: Gevel impregneren Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar Welk vochtprobleem moet behandeld worden?: Doorslaand vocht
Bungalow op ander adres(dus niet op Texel) Warmenhuizen noord Holland Optrekkend vocht tot 50 cm Huis is door vorige eigenaar geïsoleerd in de spouw(isolatiebolletjes moeten nog worden verwijderd ) Achtermuur(9 meter) en zijmuur (6 meter) tot een hoogte van 60cm Ivm "drukte" reageren per mail Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar Welk vochtprobleem moet behandeld worden?: Opstijgend vocht
Ik zoek een vakman die een offerte kan maken voor het oplossen van mijn vochtprobleem. Ik heb schimmel op de muren, dit zal ook verwijderd moeten worden.
We are looking at a one-story holiday home in the Julianadorp - de Zandloper. The outside walls are quite wet and tend to form mold on the insight. We are interested in getting to know different solutions to this problem and would therefore appreciate offers how this problem can be solved. Visits to the building can be arranged (preferrably between the 3rd and 6th of October).
Ik heb lekkage aan de schoorsteen. Na het plaatsen van een dubbelwandig rookkanaal inclusief flexibel binnen kanaal is er een lekkage ontstaan bij de schoorsteen (op zolder). Water komt aan de binnenzijde van de verdieping naar binnen.
Het is nodig dat wij ventilatiegaten in de muren van ons huis laten zetten om de kruipruimtes te ventileren en om een slakkenplaag uit te roeien die vanuit de kruipruimtes komen. De kruipruimte is ongeveer 120 m2 groot en niet bereikbaar via een luik. Het betreft een hoekwoning.
Wij willen ventilatieroosters in de kruipruimtes laten plaatsen/boren. Dit zijn 14 roosters. Vorig najaar hadden wij last van vochtproblemen in de slaapkamer. Het betreft een huis uit het jaar 1960. Boorinstallatie is noodzakelijk voor deze klus.
Ik heb een tussenwoning gekocht uit bouwjaar 1980 en krijg op 18 juli daarvan de sleutel. Er is een bouwtechnische keuring verricht voorafgaande aan de aankoop. Daarbij is gebleken dat er in de kruipruimte onder de woning een vochtprobleem is. De bovenlaag van het zand in de kruipruimte bevat schimmels. Er is de aanbeveling gedaan, dat die toplaag verwijderd moet worden en een nieuwe zandlaag moet worden geplaatst. Daarmee zou dan het probleem verholpen zijn. De kruipruimte meet 8,5 x 5,5 meter en is ongeveer 50 cm diep. Ik wil bedrijven graag uitnodigen om de situatie hier te beoordelen en mij te adviseren over de beste aanpak. Ook wil ik laten bekijken of de ventilatie in de kruipruimte moet worden verbeterd. Verder heb ik ook interesse in het eventueel isoleren van de kruipruimte.
Wij wonen in een hoekwoning, waar wij aan de binnenzijde van de zijgevel last hebben van optrekkend vocht. Er zijn aan de onderzijde van de binnenmuren een aantal vochtplekken zichtbaar. Wij willen dit graag laten behandelen en daarom willen we bedrijven uitnodigen om dit hier te komen bekijken. We krijgen graag uw advies voor de beste aanpak en een offerte.
Ik vraag vrijblijvend offerte voor bestrijding van optrekkend vocht in de binnenmuren, plm. 40 strekkende meter