
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Voor een eventueel te kopen huis bouwjaar 1960. 1) badkamer BG slopen; 2) nieuwe badkamer op 1e verdieping plaatsen in een bestaande slaapkamer (aanwezigheid waterleiding & afvoer is mij niet bekend. Wel zag ik op één van de kamers op de 1e een fonteintje; 3) zacht board plafonds in één of twee kamers op BG vervangen; 4) elektriciteitskabels vernieuwen.
Wij willen onze huidige gevlindere betonvloer egaal qua kleur afwerken en beschermen.
Uit bouwkundig onderzoek is gebleken dat er asbest-verdacht materiaal en zwam aanwezig is in de kruipruimte. Er is sprake van een vochtige bodemstructuur en wellicht onvoldoende ventilatie.Het gaat om los bouw- en sloopmateriaal en wat bij de riolering. Daar zit ook een lekkage in de riolering. Graag wil ik een offerte voor het verwijderen van de materialen die asbest bevatten. Ik heb een aparte aanvraag voor het verwijderen van de zwam en het beter ventilerend maken van de kruipruimte. Bouwjaar woning 1958.
Uit bouwkundig onderzoek is gebleken dat er asbestverdacht materiaal in de kruipruimte zit. Het gaat om los bouw- en sloopmateriaal en wat bij de riolering. Daar zit ook een lekkage in de riolering. En er is zwam en houtaantastende insecten gevonden in de kruipruimte. Er is sprake van een vochtige bodemstructuur en wellicht onvoldoende ventilatie. Bouwjaar woning 1958. Graag wil ik een offerte voor het verwijderen van de zwam en andere zaken. Ik heb een aparte aanvraag voor het verwijderen van de asbest.
Voor een eventueel te kopen huis bouwjaar 1960. 1) badkamer BG slopen; 2) nieuwe badkamer op 1e verdieping plaatsen in een bestaande slaapkamer (aanwezigheid waterleiding & afvoer is mij niet bekend. Wel zag ik op één van de kamers op de 1e een fonteintje; 3) zacht board plafonds in één of twee kamers op BG vervangen; 4) elektriciteitskabels vernieuwen.
In onze hal willen we de bestaande tegelvloer slopen en een nieuwe inleggen. Daarnaast willen we dezelfde vloer doorleggen in aangrenzend toilet, maar willen we hier dan eerst de WC verniewen (nieuwe hang? pot) en qua ruimte optimaliseren (is heel klein nu). Hal van 2m bij 3m en nog een toiletruimte. Toilet dus ook verbouwen.
graag wil ik weten wat het kost om op de muren van de woonkamer van ons nieuwbouwhuis voor eind juni spachtelputz of iets dergelijks aan te laten brengen, graag een all-inn prijs
In de keuken de bovenkastjes verwijderen. Roestvrijstalen tegels plaatsen. Afzuigkap bevestigen. Nieuwe koelkast plaatsen en afwerken. Budget enkel voor arbeidsloon, materiaal nog niet gekocht.
Het betreft een twee onder een kap waar wij 1 november de sleutel van krijgen en waar we begin januari in willen gaan wonen. Het gaat niet om een echte verbouwing, maar het huis moet grondig veranderd worden. Het gaat om een nieuwe keuken op een andere plaats, een badkamer, 2 nieuwe toiletten, alle vloeren, alle muren (deels stucwerk, deels schilderen/behangen), creeren opbergruimte in garage en op zolder, vervangen deuren, uitvoeren verlichtingsplan, mogelijk schilderen trap. We laten ons ondersteunen door een interieuradviseur. Onze vraag is of het mogelijk is dat een bedrijf de totale uitvoering op zich kan nemen.