Verbouwing - Berkel en Rodenrijs
Op zoek naar een renovatiebedrijf in Berkel en Rodenrijs? Bekijk prijzen en ervaringen. Vraag gratis tot 4 offertes aan bij erkende vakbedrijven.
- Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
- Tot 4 geheel vrijblijvende offertes
- Enkel erkende vakbedrijven
“Het contact was super goed. Camiel heeft me heel goed geholpen, met alle geduld van de wereld. Heel plezierig, altijd bereikbaar.”
Verbouwing in Berkel en Rodenrijs?
Op zoek naar een professionele vakman voor een verbouwing? Casius brengt je gratis en zonder verplichtingen in contact met de beste vakmannen uit de buurt.
Ook wie in Bergschenhoek of in de buurt woont, vindt hier zeker de geschikte vakman.
Recente aanvragen uit Berkel en Rodenrijs
Kleine onderhouds- en reparatiewerken in en om het huis
Diverse bouwkundige werkzaamheden, waaronder:
- Noteren van een douche in de tuin en aansluiten op K/W leidingen
- plaatsen van een wasbak, aanrecht en 2 kasten voor 1 wasmachine een 1droger in de washok, inclusief aansluiting op waterleiding en waterafvoer -maken van rekken in de berging -Plaatsen van plinten
- bevestigen van trapleuning maken/aanhelen van een kozijn voor een stalendeur
Renovatie Berkel en Rodenrijs
Balkonherstel voor- en achterzijde
Ons balkon heeft aan de voor- en achterzijde scheurvorming en wordt een beetje brokkelig. Achter erger als voor. Wij willen dit graag laten herstellen. Ik verneem graag van u. Bij voorbaat dank.
Renovatie Berkel en Rodenrijs
Balkon betonrot reparatie
Ons achterbalkon is door betonrot aangetast en aan het afbrokkelen. Het gaat om een jaren '50 woning. Graag advies van de vakman en een prijsindicatie.
Renovatie Berkel en Rodenrijs
Betonrot balkons herstellen
Graag ontvang ik een offerte voor de betonreparatie aan de 2 balkons van onze woning. Het gaat om balkons van 1 x 5 meter (keer twee). Hopelijk kunt u dit nog voor de winter doen.
Renovatie Berkel en Rodenrijs
Schuur deels opnieuw betimmeren en helemaal schilderen
Ik wil graag de schuur aan de deurkant opnieuw laten betimmeren en het plaatsen van een nieuwe opdek lat. De schuur is links naast de deur ongeveer 84 cm breed, net als rechts naast de deur. Totale breedte van de schuur is 100 cm. Hoogte van de schuur is ongeveer 232 cm. Indien mogelijk willen we meteen de gehele schuur laten schilderen met goed dekkende verf. Dit betreft de zijkant, deurkant en andere zijkant. De breedte van de zijkanten is voor allebei ongeveer 330 cm breed. Hoogte is hier natuurlijk ook ongeveer 232 cm. Ik weet nog niet wat voor kleur, zolang het maar goed dekkend is.
Renovatie Berkel en Rodenrijs
Sleuven voor verlichting frezen in het plafond
Het betreft een offerte aanvraag voor het laten trekken van 2 sleuven om van 1 lichtpunt 2 lichtpunten te maken in een betonnen plafond. Het gaat hierbij alleen om het maken van de sleuven, het elektra trekken wij zelf door.
Renovatie Berkel en Rodenrijs
Verbouwing in regio Berkel en Rodenrijs
- Alphen aan den Rijn
- Barendrecht
- Capelle aan den Ijssel
- Delft
- Den Haag
- Dordrecht
- Gouda
- Hellevoetsluis
- Hendrik Ido Ambacht
- Hoogvliet Rotterdam
- Krimpen aan den Ijssel
- Leiden
- Leiderdorp
- Maassluis
- Nieuw Vennep
- Nootdorp
- Papendrecht
- Pijnacker
- Ridderkerk
- Rotterdam
- Schiedam
- Spijkenisse
- Vlaardingen
- Vleuten
- Voorburg
- Waddinxveen
- Wassenaar
- Woerden
- Zoetermeer
- Zwijndrecht