
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Zoek een vakman voor het plaatsen van een houten, budgetvriendelijke basistrap naar de kelder. Graag wat advies en info naar de mogelijkheden.
Met welke soort materiaal wil je je trap renoveren?: Tapijt / vloerbedekking Heb je een open of dichte trap? (meerdere opties mogelijk): Dicht Wat voor type trap heb je?: 1-kwart draai Om hoeveel treden gaat het?: 26 treden (twee trappen) Hoe is je trap momenteel bekleed?: Tapijt Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Trap laten plaatsen van 1ste na zolder
Zolder momenteel ongeschikt voor bewoning, wens is: -Plaatsen van (geïsoleerde)wanden; -Afwerken van dak; -Plaatsen contactpunten -Plaatsen airconditioning (zowel koelen als verwarmen) -Plaatsen lichtpunten -Vervangen vlizotrap voor vaste trap - Mogelijk verwijderen tussenuur (1e verdieping) - Afwerken van sloopwerkzaamheden 23,90m2 inclusief een dakkapel. Bouwjaar 1930. Zie bijlage voor oppervlakte en brochure woning voor foto’s.
Ik wil mijn trap bekleden met tapijt (13 treden). Betreft een houten trap.
Ik wil graag 1 trap naar boven laten bekleden, wij willen graag de traptredens met tapijt bekleden en de rest willen we met witte verf afwerken.
Ik zoek een vakman die mijn houten trap kan renoveren. Ik wil houten overzettredes erop hebben. Momenteel liggen er halfrond tapijt stukken op, die haal ik zelf eraf. De trap is recht en dicht.
Ik wil mijn trap laten renoveren. Ik wil de stoffering vervangen voor antislip. Ik wil een eton look bijvoorbeeld met wangen meegenomen. De trap heeft 14 treden en heeft een kwart draai. Ik wil ook eventueel LED verlichting plaatsen.
Mijn trap is open en van hout. Het is geschilderd en het kraakt. Graag hoor ik de opties voor het bekleden van deze trap met PVC. Graag inclusief verlichting. Kunnen jullie er ook een dichte trap van maken?
Zoek een vakman voor het bekleden van de trap met tapijt. Gaat om een trap van 13 treden.
Ik heb een open trap, dat wil laten bekleden met PVC. Dit gaat dus om 1 trap, met 1 kwart draai. Momenteel bestaat het uit tapijt, dat verwijderd moet worden.
Ik wil mijn trap laten bekleden met PVC. Het is een trap met 2 kwart draaien, 15 tredes. Er hoeft niks verwijderd te worden, het is al helemaal kaal.
Zoek een vakman voor het plaatsen van een houten, budgetvriendelijke basistrap naar de kelder. Graag wat advies en info naar de mogelijkheden.
Het gaat hier om een trappenhuis van prefab betontreden met tussen bordessen in ons appartementengebouw. Het trappenhuis bestaat uit 3 verdiepingen. Tussen de verdiepingen zitten 3 trappen en 2 bordessen. Dus in totaal gaat het hier om 9 prefab trappen, met 6 tussen bordessen. Afmeting prefab trede tussen de trapbomen is breed 107 cm, bij een breedte van 30 cm. De breedte is gemeten over de trede en het stootbord. Per verdieping gaat het over 17 treden en 2 bordessen. Voor zover ik het zelf heb gemeten, gaat het over 17 x 0,321 m2 = 5,46 m2 per verdieping, wat betreft de treden en 1,03 x 1,20 m2 = 1,24 m2 per bordes. Dus totale opp. om te bekleden is 5,46 + 1,24 + 1,24 ( 2 bordessen) = 7,94 m2 per verdieping. Totale opp. om te bekleden is dus 7,94 x 3 = 23,82 m2.
ik wil graag een vaste dichte trap naar zolder met 1 bocht er in.
Ik wil twee trappen laten bekleden. De trappen zijn nu bekleed met tapijt. Dit kan ik er zelf afhalen. We willen weer nieuw tapijt hiervoor in de plaats.