
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Ik zoek een specialist die een gat kan maken in het plafond van gewapend beton naar de zolder. Er zit nu een gat in het midden met een vliezo trap. Wij willen graag een houten trap inbouwen naar een gat dat boven het trapgat van de eerste verdieping zit. Ook hebben we iemand nodig met een boor die door gewapend beton kan, om een aansluiting te kunnen maken naar een nieuwe cv op de begane grond.
Ik wil onze vlizotrap laten vervangen door een vaste trap. Hierbij moet ook een trapgat worden gemaakt, een muur worden verplaatst, op zolder een muur worden afgebroken en nog een aantal buizen worden verplaatst. Ook moet het allemaal worden afgewerkt en moet het trapgat van de vlizotrap worden weggewerkt.
Ik zoek een specialist die een gat kan maken in het plafond van gewapend beton naar de zolder. Er zit nu een gat in het midden met een vliezo trap. Wij willen graag een houten trap inbouwen naar een gat dat boven het trapgat van de eerste verdieping zit. Ook hebben we iemand nodig met een boor die door gewapend beton kan, om een aansluiting te kunnen maken naar een nieuwe cv op de begane grond.
Met welke soort materiaal wil je je trap renoveren?: PVC / vinyl Heb je een open of dichte trap? (meerdere opties mogelijk): Dicht Wat voor type trap heb je?: 2-kwart draai Om hoeveel treden gaat het?: 13 treden (één trap) Hoe is je trap momenteel bekleed?: Overig Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Graag prijs door jullie gelegd en oude tapijt er ook door jullie eraf halen en zijkanten ook afwerken. Met welke soort materiaal wil je je trap renoveren?: PVC / vinyl Heb je een open of dichte trap? (meerdere opties mogelijk): Dicht Wat voor type trap heb je?: 1-kwart draai Om hoeveel treden gaat het?: 13 treden (één trap) Hoe is je trap momenteel bekleed?: Tapijt Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Licht eiken kleur alleen de bovenkant,geen stootbanden.Trap zit in de grondverf,is een nieuw huis. Vul het aantal treden in:: 14 Met welke soort materiaal wil je je trap renoveren?: PVC / vinyl Heb je een open of dichte trap? (meerdere opties mogelijk): Dicht Wat voor type trap heb je?: 2-kwart draai Om hoeveel treden gaat het?: Anders, namelijk: Hoe is je trap momenteel bekleed?: Hout Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Laminaat.licht grijs Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ik weet het nog niet, afhankelijk van advies & informatie Vul het aantal treden in:: 14 Met welke soort materiaal wil je je trap renoveren?: Laminaat / CPL / HPL Heb je een open of dichte trap? (meerdere opties mogelijk): Dicht Wat voor type trap heb je?: 2-kwart draai Om hoeveel treden gaat het?: Anders, namelijk: Hoe is je trap momenteel bekleed?: Hout Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Inclusief betonzagen van het gat in de zoldervloer alsmede het weer herstellen (dichtstorten) van het gat van de vlizotrap
Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Met welke soort materiaal wil je je trap renoveren?: Laminaat / CPL / HPL, PVC / vinyl Heb je een open of dichte trap? (meerdere opties mogelijk): Dicht Wat voor type trap heb je?: 2-kwart draai Om hoeveel treden gaat het?: 13 treden (één trap) Hoe is je trap momenteel bekleed?: Tapijt Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Met welke soort materiaal wil je je trap renoveren?: Tapijt / vloerbedekking Heb je een open of dichte trap? (meerdere opties mogelijk): Dicht Wat voor type trap heb je?: 1-kwart draai Om hoeveel treden gaat het?: 13 treden (één trap) Hoe is je trap momenteel bekleed?: Tapijt Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Buiten traprenovatie voor VvE van jaren 30 pand. Deels betonrenovatie onderste traptreden. Daarnaast zouden wij graag een vorm van geluidsisolatie op de trap(treden) installeren om het geluid van voetstappen op de trap te beperken.
Ik wil graag een simpele vaste trap naar de zolder, incl trapgat. Er zit nu een vlizotrapgat.
De trap naar de eerste en tweede verdieping. Betreft een open trap met een kwart draai. Er zijn 13 tredes. De trap is nu kaal en direct gereed voor renovatie.
Op maat zagen en plaatsen van trap overdektreden plus stootborden voor een gesloten trap met draai (15 treden) op de beneden verdieping. Overdektreden en stootborden zijn aanwezig (gereedschap en lijm niet)
We willen graag een trap laten bekleden. De trap is nu geverfd en er heeft al eerder tapijt op gezeten. Dit is goed verwijderd. De trap heeft 15 treden. Het is een gedraaide trap. Trede 1, 2 en 8 zijn rechthoekig (25x89 cm.) De rest heeft een trapezevorm. De trap is open, dus treden moeten rondom gestoffeerd worden. Bekleding met slijtvast tapijt en dat niet snel vlekt en/of goed schoon te maken is.
Ik wil graag mijn trap laten renoveren naar een houten trap. Er ligt op dit moment tapijt op, maar dat haal ik er zelf af. Ik wil ook graag dat er verlichting in de trap komt. Het is een trap met een kwart draai en 13 treden.