
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
We willen de badkamer opnieuw laten betegelen, ongeveer 18m2. Ook willen we de wc laten verplaatsen en de badkuip laten installeren. Hiervoor moeten ook wat leidingen verlegd worden.
Mijn man heeft een ongeluk gehad waardoor hij de badkamer niet meer af kan maken. Vloer en muren moeten nog betegeld worden. Ik zou hier graag een offerte van ontvangen.
Zoek een ervaren iemand om een badkuip te installeren eventueel.
Goedemorgen, Ik ben benieuwd wat een granietvloer kost in ons toilet en eventueel ook de gang. En binnen welk termijn kunnen de werkzaamheden aanvangen. In de bijlage vind u een plattegrond met de globale afmetingen. Eventueel zou ik meerdere foto's kunnen aanleveren mocht dat nodig zijn. Alvast bedankt, Met vriendelijke groet, Rick van den Broek
We willen de badkamer opnieuw laten betegelen, ongeveer 18m2. Ook willen we de wc laten verplaatsen en de badkuip laten installeren. Hiervoor moeten ook wat leidingen verlegd worden.
Ik zoek een vakman die mij een offerte kan bieden om de badkamer opnieuw te kitten in mijn douchegedeelte. Dit omdat ik waterschade heb gehad in het douchegedeelte.
Ik heb een nieuwe douchecabine en deze zou ik graag willen laten plaatsen. Hiervoor zoek ik een vakman die mij een offerte kan bieden.
Onze badkamer moet volledig gerenoveerd worden. Het betreft nieuwe tegels op de grond en muren, wasmachine verplaatsen, douchecabine plaatsen en badkamermeubel en een radiator. De ruimte is ongeveer 4m2.
We willen de oude badkamer vernieuwen. Het is 2m x 2,20m. We kunnen zelf het sloopwerk doen. Alles blijft op dezelfde plek. Verder graag alles vernieuwd, de tegels, de cabine, de wc, etc. Mijn man zal zelf ook meehelpen.
Ik zou graag PU giet op de vloer en wanden van mijn badkamer willen laten aanbrengen. Er liggen nu tegels, maar die gaan we eruit slopen. Vloer 4,67 m2 en wanden 16,22 m2, totaal 20,89 m2.
Ik wil graag een regen douche installeren en vijf hoekige douche cabine zonder bak Wat wil je in de badkamer laten doen?: Een bestaande badkamer verbouwen
Bad eruit. Nieuwe vloertegels, wandtegels (of panelen oid) Huidig badmeubel behouden. Inloopdouche. Incl. slopen en montage/tegelzetting. L-B-H : 2.30 - 2.26 - 2 60
De badkamer wordt ongeveer 1,5m bij 2,5m, is momenteel een washok. We willen een wasmeubel met een inloopdouche en tegels.
Wij zoeken een vakman die bepaalde dingen in onze badkamer kan vernieuwen, dit betreft: de douche cabine en de toilet pot. Wij willen nog met de vakman bekijken of er nog meer dingen vernieuwd moeten worden. De badkamer is ~2m x 3m.
Wij willen een nieuwe badkamer realiseren, in een andere kamer die iets groter is als de bestaande badkamer. De oude ruimte sloop ik zelf. Koudwaterleiding, radiator en aanvoerleiding liggen zijn al aanwezig. De ruimte is ongeveer 6m2.