
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Airco monteur
In welk type vloerverwarming heb je interesse?: Traditionele vloerverwarming (watervoerend) Wat is de oppervlakte van de vloer?: Tussen 10 en 50 m²
Beste meneer, mevrouw, We hebben een huis aangekocht met op de begane grond een vloeroppervlakte 53 m2. Op dit moment wordt de woonkamer verwarmd met een convectorput. We willen de vloer in het huis vervangen en willen nu exploreren wat het kost om het systeem van een convectorput in de woonkamer te vervangen door vloerverwarming aangezien we in de toekomst het huis met een warmtepomp willen verwarmen. Het huis is in 2009 gebouwd, het is een rijtjeshuis met energielabel A. Op dit moment ligt er laminaat in het huis. We zijn benieuwd wat de kosten hiervoor zijn. In welk type vloerverwarming heb je interesse?: Vloerverwarming infrezen Wat is de oppervlakte van de vloer?: Tussen 50 en 100 m²
Er zit een vloerverwarming in via stadsverwarming. Project is mogelijkheden om vloerverkoeling aan te brengen. In welk type vloerverwarming heb je interesse?: Traditionele vloerverwarming (watervoerend) Wat is de oppervlakte van de vloer?: Tussen 50 en 100 m²
Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Waar moet de airco worden geïnstalleerd?: In een woning / appartement (particulier) Naar welke airco dienst ben je op zoek?: Airco plaatsen In hoeveel ruimtes wil je airconditioning laten installeren?: 1 ruimte Welk type airconditioning wil je laten installeren?: Vaste airco met buitenunit (split-airco)
er moet er 1 in de woonkamer geplaatst worden en 2 slaapkamers bove. Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Waar moet de airco worden geïnstalleerd?: In een woning / appartement (particulier) Naar welke airco dienst ben je op zoek?: Airco plaatsen In hoeveel ruimtes wil je airconditioning laten installeren?: 3 of meer ruimtes Welk type airconditioning wil je laten installeren?: Vaste airco met buitenunit (split-airco)
Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ik weet het nog niet, afhankelijk van advies & informatie Waar moet de airco worden geïnstalleerd?: In een woning / appartement (particulier) Naar welke airco dienst ben je op zoek?: Airco plaatsen In hoeveel ruimtes wil je airconditioning laten installeren?: 3 of meer ruimtes Welk type airconditioning wil je laten installeren?: Vaste airco met buitenunit (split-airco)
Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Waar moet de airco worden geïnstalleerd?: In een woning / appartement (particulier) Naar welke airco dienst ben je op zoek?: Airco plaatsen In hoeveel ruimtes wil je airconditioning laten installeren?: Weet ik niet Welk type airconditioning wil je laten installeren?: Ik wil graag advies
1 unit in woonkamer 36m2 en 1 unit in slaapkamer 12m2 Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ik weet het nog niet, afhankelijk van advies & informatie Waar moet de airco worden geïnstalleerd?: In een woning / appartement (particulier) Naar welke airco dienst ben je op zoek?: Airco plaatsen In hoeveel ruimtes wil je airconditioning laten installeren?: 2 ruimtes Welk type airconditioning wil je laten installeren?: Vaste airco met buitenunit (split-airco)
Ik onderzoek de mogelijkheden van een Multisplit Airco om in te gebruiken voor het koelen van ruimtes in de zomer (3 slaapkamers en mogelijk nog een extra ruimte) en dat ook te gebruiken is als als systeem om te verwarmen in winter.
Ik zoek een vakman die voor mij een vloerverwarming kan aanleggen. Ik twijfel tussen vloerverwarming aangesloten op de CV ketel of vloerverwarming op basis van infrarood. Het is in ieder geval voor een oppervlakte van ongeveer 40m2. De huidige vloer zal ik zelf verwijderen, maar de radiatoren moeten wel verwijderd worden.
Offerte opstellen voor het vervangen van de bestaande MV box incl reiningen van kanalen en afstellen van ventilatie ventielen. Huidige MV box: j.e. storkair cml 14/3-5-15 Aantal te leveren ventielen: 7 stuks ( in keuken en badkamer op 2de zijn er 2 ventielen). Op de 2de verdieping is er een extra badkamer aangelegd van 10m3. Nieuwe MV box voorzien van vocht sensor. Advies in het volgende: Huidige locatie van MV box nabij CV ketel. Is het nodig om hier extra rekening mee te houden mbt een extra CO2 sensor. Is het mogelijk om 7 stuks ventielen te leveren, anders worden deze aangekocht en kunnen deze dan afgesteld worden.
Boiler voor verwarming en heet water instaleren. Wij wonen in een rijtjeshuis.
We willen vloerverwarming laten aanleggen. De ondervloer is van hout. daarbovenop willen we een pvc vloer laten leggen. Het gaat om ongeveer 60 vierkante meter
Koelen van Woonkamer/keuken en trapgat (3 slaapkamers). airco, Ik laat me graag adviseren. ik denk een airco en twee units.