
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Omdat mijn 2 zonneschermen kapot zijn moeten deze verwijderd worden. Ik ga weg uit mijn woning en had deze overgenomen van de vorige bewoner. Met de zonneschermen zelf is niks mis. Eén zonnescherm gaat niet meer naar benden, wat aan de hendel kan liggen, en één zonnescherm is klemgewaaid. Ik kan dit niet zelf omdat ik A hoogtevrees heb en ik op de 1e verdieping woon en B omdat ik geen idee heb hoe dit moet. Graag zou ik willen weten wat dit zou gaan kosten.
Ik wil graag de volgende artikelen laten monteren: Badkamer: 2x - Douchewand (Enkele wand) 2x - Spiegel met verwarming en verlichting (elektriciteit is al aanwezig) 2x - handdoekenrek 2x - WC-rolhouder Woonkamer: 1x tv-meubel
Donderdag word de vloer gelegd Voor die tijd moeten er 4 deuren en wat ramen en wat plinten geverfd worden. Er zit dus grote spoed achter dit ivm met de woningbouw die weigert mee te werken
Ik wil graag een poezenluik laten plaatsen in de achterdeur, die naar de tuin leidt.
Ongeveer 160 vierkante meter
gelijkvloers dus hal woonkamer slaapkamers en keuken moeten gelegd worden. alles is dezelfde soort laminaat in totaal zo ongeveer 70 vierkante meter. graag advies over ondervloer en afwerking met plinten. de vloer zal in september gelegd moeten worden. precieze datum op moment van schrijven nog onbekend
Woonkamer is ± 4 x 5 met op 3 zijden ramen. Hoogte is ± 2 m. Keuken is 2,4 x 2,40 met ramen en deuren. Hoogte ± 2 cm Het gaat om een vakantiewoning. Bij voorkeur eerst behangen met isolatie- of glasvliesbehang. Ondergrond gipsplaten. Zijn niet vlak op de aansluiting maar met een geultje dus dat zal afgeplakt moeten worden denk ik. Na behangen verven en eventueel ander behang er overheen.
Het gaat om ongeveer 140 meter dat behangen moet worden met vliesbehang. De muur is 2.61 m hoog. Muren zijn gestuct. Het gaat om een nieuwbouw appartement. Appartement zit op de tweede verdieping.
Zit te twijfelen over stuccen en genoegen nemen met weinig lichtpunten (of veel kabelgootjes) of een strak plafond die aan al mijn (verlichtings-wensen) voldoet Naar welke dienst ben je op zoek?: Spanplafond plaatsen Wat is ongeveer de oppervlakte van je plafond?: Meer dan 60 m² Waar wil je het spanplafond plaatsen?: Woning
Ik wil graag een wand plaatsen die origineel ook in de woning aanwezig was. De wand moet ~2.52m lang zijn. Houdt er rekening mee dat de woning uit 2008 komt en daardoor de moderne bouwmaten heeft. Dit geldt overigens ook voor de te plaatsen deur.
Ik wil Rond De 22 m3 vloer laten schuren , alleen opsturen.
ik zoek iemand die een inloopdouche kan maken in de ruimte waar het bad heeft gestaan. Ook moet de ruimte worden betegeld waar het bad is weggehaald.
Ik wil 2 klussen laten uitvoeren. Ik wil Tv kabels laten doortrekken en wegwerken in muur. Ik wil 2 plafondlampen laten zetten.
het plaatsen van grasmaaier van het merk WORX grasveld ongeveer 6x15 M
wij willen graag: - een openslaand raam laten vervangen en - de rabbatdelen van de voorkant van de buitengevel/dakpunt van gelijkvloerse chaletwoning laten vervangen
Zie bovenstaand