
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
verwijderen en afvoeren oude elektrische scherm, monteren nieuwe scherm.
Laminaat leggen op zolder. Ca. 19-20 m2. Verschillende hoeken en een kachelpijp waar omheen moet worden gelegd.
En zijn deuken in onze laminaatvloer gekomen. Het gaat om drie planken. Om dit te herstellen moeten de planken eruit gezaagd worden en nieuwe planken geplaatst worden. We hebben nog laminaat liggen.
Plaatsen van een nieuwe deur in de schuur.
Slaapkamer 1 is 5,5m2 Slaapkamer 2 is 9,0 m2 Slaapkamer 3 is 13,5m2 Woonkamer Muur 1 is 24.5 m2 + 8 m2 Woonkamer Muur 2 is 8,3 m2 Woonkamer Muur 3 is 13,8 m2 Hal is 3.3 m2 Behangen met glasvliesbehang
Wij hebben boven laminaat liggen op de slaapkamers deze kraakt behoorlijk, nu willen wij er nieuw ondervloer onder leggen. Het gaat om 2 slaapkamers en overloopje, ongeveer 26 vierkante meter. Graag een offerte! Met vriendelijke groeten J Raaijmakers
Klik-PVC in seniorenappartement Huiskamer/keuken, slaapkamer, hobbyruimte en hal. Uitvoerdatum, 52 m2, begin oktober
Ik wil graag laminaat van 3 slaap kamer aanleg,totaal ongeveer 36m2
De trap naar de eerste verdieping met een halve draai. 13 treden. De trap is open en wil ik dicht maken. Hij is nu kaal met resten van de lijm van het tapijt.
Laminaat leggen op bovenverdieping: 2 slaapkamers, 1 inloopkast, hal.tot 45 m2
2 slaapkamers, 1 inloopkast, gang laminaat l eggen totaal 45 m2 Incl ondervloer Graag aparte prijs voor 40m muurplinten bevestigen
Graag ontvang ik een offerte voor het leggen van laminaat met ondervloer en plakplinten. Het is geheel gelijkvloers. Het gaat om de gehele benedenverdieping. Zie bijlage.
Ik wil een aantal klussen laten uitvoeren. Toiletruimte beneden. Vloer circa 1M2 opnieuw betegelen. Tegels tegen wanden (1,80 m hoog) vervangen. Nieuwe toiletpot plaatsen. Verwarming (radiator) vervangen.
Op zolder laminaat laten leggen na waterschade. Er lag (oude) vloerbedekking onder maar deze is ook al verwijderd. Het betreft een helft van de zolder met betonvloer. Ondervloer is noodzakelijk. Ongeveer 2.80x5.00 meter. (14m2) Hoeft geen topkwaliteit vloer te zijn.
Graag willen wij laminaat laten leggen in 3 slaapkamers en de gang tussen. De afmmeting van de kamers waar we laminaat willen leggen zijn, 7m2, 12m2 en 9m2
Wij hebben onlangs het houten portaal aan de voorkant van ons huis helemaal laten vervangen. Het geplaatste portaal is al in de grondverf gezet, maar de buitenkant moet in een andere kleur geschilderd worden, en de binnenkant moet opnieuw worden gewit.