
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Afhangen achterdeur (geen nieuwe deur)
het zijn opdekdeuren
Ik wil de wanden van de gang en 2x trappenhuis laten stukadoor/ repareren en schilderen. Ik wil 7x deur met de kozijn en schoenenkast schilderen De plafon van de van en de trappenhuis schilderen. De trap schilderen.
Gaat om 3 muren er is al behang en plaksel
Ik wil een aantal plafonnières laten ophangen (boren in beton en tegels). En een aantal gordijnrails (ook boren in beton).
Graag wil ik mijn apartment voorzien van een nieuw vloer. Het is een appartement van +/- 45 m2. Alles behalve badkamer en toilet moeten voorzien worden van een laminaat vloer, ondervloer en plinten. Ik zal een plattegrond bijvoegen in de bijlage. Alles behalve de 2 middelste ruimtes had ik graag voorzien. Ik wil het zo goedkoop mogelijk houden, waarom? omdat het een gehuurd apartment is, ik daar niet vaak zal zijn en het vooral snel en praktisch wil houden:)
Graag wil ik kliklaminaat laten leggen (SZM) voor een ruimte van 43M^2 (woonkamer en slaapkamer) snijverliezen meegenomen. Ook het plint moet worden aangelegd. Ik kijk dan wel uit naar de scherpste laminaat prijs en een installatie tijd van max 2 dagen. de vloer bevat vloerverwaming en moet dus ook de juiste ondervloer worden gekozen.
Goededag, Ik wil radiator verwijderen. Ik heb monteur nodig om leidingen af te doppen. radiator is al leeg en van de muur is afgehaald. Diameter van de dop is 22mm. Graag hoor ik terug van je.
Ik heb een waterlekkage gehad daarvoor moet de laminaat en ondervloer Opnieuw gelegd worden op zolder de afmetingen zijn 30 m2
Ik wil graag laminaat laten leggen in mijn gehuurde seniorenwoning. Laminaat in de hal, woonkamer met keuken en slaapkamer, zo'n 50 m2 schat ik. Ik heb bij Praxis een offerte laten maken voor de vloer die ik graag zou willen, zoek nu nog iemand die hem kan leggen. Ik krijg de sleutel op 14 augustus. Als ik ervan uit ga dat het laminaat geleverd kan worden op 14 of 15 augustus en 2 dagen moet acclimatiseren, dan graag leggen vanaf 17 augustus en zo snel mogelijk.
het appartement heeft na lekkage een nieuwe onder en boven vloer nodig. de lekkage is inmiddels verholpen en de vloer helemaal droog! het gaat om woonkamer en doorlopend een kleine gang en keuken (rechte stukken) de vloer kan in een keer gelegd worden en heeft dus geen aparte kamers. het appartement word zo goed als leeg gemaakt op een bank (twee delen) na deze kan ik niet eruit krijgen namelijk
Schilderen dakgoten ( 7 meter 14 in totaal) 3 raamkozijnen bovenverdieping en plafond balkon.
Verven van de dakgoten ( 7 meter - 14 in totaal) en drie raamkozijnen op de bovenverdieping en het plafon van het balkon buiten.
Graag wil ik niuwe laminaat in mij keuken. Door een lekkage is mijn laminaat beschadigd geraakt. Keuken het 8 m2 .
1. Wastafel vervangen in badkamer 2. Nieuwe kraan plaatsen op wastafel 3. Mengkraan douche vervangen