
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
2 winkelpanden van 40m2 per stuk dienen geïsoleerd te worden voor geluid voor de bovenburen. Plafonds bestaan nu uit betonnen platen met naden. Grt Mitchell Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Hoeveel oppervlakte (m²) moet er ongeveer geïsoleerd worden?: Tussen 50 en 100 m² Wat voor type pand moet geïsoleerd worden?: Bedrijfspand Wat voor isolatie wil je laten plaatsen tegen je muren en/of plafonds?: Geluidsisolatie (omgevingsgeluiden weren of geluid binnenshuis houden)
Groot vrijstaand huis (14 x 16 m) één verdieping, plat dak ( zgn schilddak); in 2000 enigszins geisoleerd; glas meest dubbel maar geen+++ isolatie.Vloerverwarming met 35 cm isolatie eronder Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ik weet het nog niet, afhankelijk van advies & informatie Soort dak: Plat dak Wat wil je isoleren?: De buitenkant van mijn muur, Dak isoleren Type woning:: Woonhuis Wanneer is je woning gebouwd?: Bouwjaar vóór 1920 Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Welke materialen overweeg je om de gevel af te werken?: Cementbepleistering Hoe wil je de gevel isoleren?: Gevel isoleren langs de buitenzijde (incl. nieuwe gevelbekleding), Gevel isoleren langs de binnenzijde (verlijmen of voorzetwanden) Hoeveel buitenmuren wil je isoleren?: 2 Ben je eigenaar van het gebouw?: Ja, ik ben eigenaar
2 winkelpanden van 40m2 per stuk dienen geïsoleerd te worden voor geluid voor de bovenburen. Plafonds bestaan nu uit betonnen platen met naden. Grt Mitchell Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Hoeveel oppervlakte (m²) moet er ongeveer geïsoleerd worden?: Tussen 50 en 100 m² Wat voor type pand moet geïsoleerd worden?: Bedrijfspand Wat voor isolatie wil je laten plaatsen tegen je muren en/of plafonds?: Geluidsisolatie (omgevingsgeluiden weren of geluid binnenshuis houden)
Zoek een vakman die de gevels, het dak en de vloer kan isoleren. Er is wel deels een spouwmuur aanwezig. Vloer en het dak is ~40m2 beide.
In ons nieuwe huis willen we het plafond op de BG verlagen met ca 5cm voor nieuwe lichtpunten en (inbouw)spots. Woning uit 2018, oppervlakte BG is 60m2 (incl hal en toilet). Voor nu graag prijsopgave voor enkel plafond verlagen en niet electra aanleggen. Werkzaamheden zouden moeten plaatsen vinden vanaf 25 april. Dank,
Er een café op nummer 1 en daar boven op twee appartementen. Ik wil 2 woningen laten isoleren geheel gaat het om 100m2. Wij willen de geluid van de café isoleren. Het gaat om plafond isolatie. Wat zijn hier voor allemaal de mogelijkheden.
Ik wil de kruipruimte isoleren. Het is ongeveer 45 m2, en 57 cm hoog. Het liefst laat ik het met HR parels isoleren. Er ligt 10 cm grondwater op de bodem. De kruipruimte is bereikbaar via een luik.
Betreft schuin pannendak, aan buitenkant geïsoleerd met plastic/wol/plastic, onbekend of dit vocht doorlatend is. Isoleren buiten zijde is lastig in verband met beschermd stadsgezicht, uiterlijk mag er niets veranderen. Mogelijkheden binnen zijde beperkt in verband met dak balken constructie zichtbaar in huiskamer en beperkte ruimte voor dikte materiaal, +/_ 5 à 6 cm. Moet in verband met zichtbaarheid afgewerkte isolatie zijn dan wel materiaal was gewit kan worden. Foto's van dak constructie kunnen gestuurd worden ter verduidelijking. In eerste instantie liefst een idee van mogelijke kosten per m2, dak oppervlakte is rond 50 m² per zijde, totaal 100 m².
We willen de tussenmuur met de buren isoleren in verband met geluidsoverlast (met name van de kinderen die huilen, roepen etc). Het is een woning uit 1906, enkel steens muren. Het gaat om de muur in de slaapkamer van 4,5 meter breed, 2,70 meter hoog. Graag na het isoleren ook stucen.
Ik woon in een oude arbeiderswoning geschakeld. Dwz woonkamer tegen woonkamer. Slaapkamer tegen slaapkamer. Ik hoor de buren lopen en praten. Kind stampen en janken. Boven lijkt het alsof de buurman in de zelfde kamer ligt, hoor zijn harde diepe ademhaling laat staan als hij snurkt. Vloer is van hout. En net gerenoveerd maar misschien is dit wel verkeerd gedaan. Ligt alleen onderleament platen. Daarom heb ik groene ondervloer platen plus laminaat gelegd. Plinten heb ik nog niet gedaan. Zou heel graag tips willen. Want hier word ik gek van. De woningbouw zegt gewoon: Tja het zijn gehorige huizen en dan is het jammer als je luidruchtige buren hebt. Ik moet dit ook waarschijnlijk zelf betalen. Ben dan ook heel erg benieuwd naar de prijs. Het gaat om 2 keer 7 bij 2,48 meter. Misschien is alleen advies over de materialen een idee? Ik hoor graag wat de mogelijkheden zijn.
Uit bouwtechnisch rapport blijkt dat de kruipruimte vol met aarde ligt en dat het kruipruim moeilijk toegankelijk is. De aarde zorgt ervoor dat het gaat schimmelen. Ik wil graag dat de kruipruimte word leeg gezogen en dat er nieuw zand in gestort word. Het is ongeveer 70m2 wat ongeveer 20cm moet worden opgevuld vervolgens. De huidige aarde mag worden afgevoerd. De kruipruimte is goed bereikbaar.
Ik wil in mijn woning de vloer laten isoleren. Het is een houten vloer en betreft ongeveer 35 m2. Ik zat zelf te denken aan XPS platen, echter weet ik niet of dit de beste keus is. Ik sta open voor advies. Voorwerk in overleg.
50 vierkante meter in een vochtige kruipruimte van +/- 35 cm. Hoogte
De tussenmuren met de buren in de 2 slaapkamers zijn erg gehorig. Deze muren zouden wij graag van geluidsisolatie willen voorzien. Muurafmeting slaapkamer 1: circa 304 x 237 cm + schoorsteen 30 x 80 x 237 cm. Muurafmeting slaapkamer 2: circa 340 x 240 cm. Onze voorkeur gaat uit naar een vorm van geluidisolatie welke zo min mogelijk ruimte in beslag neemt.
Ik wil graag mijn kruipruimte isoleren met schelpen. Oppervlakte van 32 m², kan dat ook via de gevel? Er is geen kruipluik aanwezig. Ik heb een luik voor de watermeter, maar deze is afgebakend. Het gaat om het deel van de woonkamer wat ik graag geïsoleerd wil hebben. We hebben tot nu toe nog niemand kunnen vinden die een kruipluik voor ons kan maken in de woonkamer, omdat de vloer betegeld is (op hout). Ik heb nu last van ratten.