Leidingen in muur frezen
- Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
- Tot 4 geheel vrijblijvende offertes
- Enkel erkende vakbedrijven
Leidingen in muur frezen
Een aantal verwarmingsleidingen in de muur verwerken, mogelijk de buizen en radiator vervangen indien nodig. Ook zijn er een aantal stopcontacten die ik naar beneden en vervangen zou willen.
Loodgieter / installateur Purmerend
Recente opdrachten in Purmerend
Leidingen verleggen en sanitair verplaatsen
Verleggen afvoer en wateraansluiting douche in badkamer.
Installatie- en leidingwerk Purmerend
Toilet en fonteintje vervangen
Wij willen ons staande toilet plus reservoir en fonteintje vervangen. Onze voorkeur gaat uit naar een duoblok, diepspoel ao, maar ik weet niet of een duoblok wel past, dus we hebben nog geen sanitair gekocht. Graag een offerte voor het plaatsen en eventueel het leveren van het sanitair.
Installatie- en leidingwerk Purmerend
Loodgieter / installateur
Bestaande badkamer moet vergroot worden door een muur 40 cm te verzetten, daanra leidingwerk sanitair, tegelen wanden en vloer en toilet en wasbak plaatsen. Het plafond moet vanwege een nieuw te plaatsen dakkapel geinstaleerd worden.
Installatie- en leidingwerk Oosthuizen