
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Ik wil de kraan in de douche vervangen door een thermostaatkraan. Het leidingwerk zit in deze douche op de muren. Ik heb nog geen thermostaatkraan aangeschaft omdat ik niet weet welk type het beste in deze situatie past. Graag de kraan en evt koppelstukken/materiaal opnemen in de offerte. Er is een foto beschikbaar.
In een nieuwe kap op de garage worden een slaapkamer en badkamer gesitueerd. Op nieuwe slaapkamer radiator plaatsen. Al het loodgieterswerk en plaatsen van sanitair in nieuwe badkamer. Daarnaast dient cv-ketel van begane grond naar zolder te worden geplaatst. Overige drie slaapkamers radiatoren plaatsen. Leidingwerk nieuw toilet bgg verzorgen.
Installeren van een hangtoilet 1.15 x 85 x 2.25. En een fontein monteren. En daarna afwerken en tegelen totaan plafond. Offerte inclusief bouwmateriaal en exclusief sanitair.