
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Eind augustus verwachten wij een nieuwe keuken waarin een vaatwasser en boiler geïnstalleerd worden. Hiervoor moeten nog aansluitingen komen voor de aanvoer van koud water voor beide systemen en een afvoer voor de vaatwasser. Beide apparaten komen naast de kraan te staan (vaatwasser links, boiler rechts).
Wij willen van een CV-kamer en een gangkast een badkamer met los toilet realiseren. Op het moment zijn de leidingen die aanwezig zijn niet goed genoeg voor de aansluiting van de douche. Er moet dus een nieuwe aansluiting op de riolering komen, nieuwe leidingen getrokken worden vanaf de hoofdaansluiting. De plaatsingen van de douche, wc en wasbak doen wij zelf, maar al het leiding werk willen wij graag uitbesteden.
Op de eerste etage dienen de loden leidingen vervangen te worden van de badkamer en de keuken. In de badkamer van 2 m2 dienen de wanden en vloer betegeld te worden en sanitair, douche en toilet, geplaatst te worden. In de keuken gaat het om het vervangen van de leidingen, de oude keuken terug plaatsen en een nieuw aanrechtblad monteren.