
✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven
Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.
Vervangen groepenkast van 1 fase naar 3 fase. Ik wil graag mijn groepenkast vervangen voor het plaatsen van zonnepanelen en een inductiekookplaat. Nu heb ik 1 fase met aansluiting 1*35A. Ik wil overstappen op 3 fase met aansluiting 3 * 25A.
Wij zoeken een elektricien die bepaalde elektriciteit problemen kan oplossen, dit betreft lampen die flikkeren en een stop die soms afslaat
Ik wil graag weten wat het kost om een garageopener van Chamberlain te laten monteren. Er is een elektriciteitskabel voor nodig.
Een Torino hanglamp (Kwantum) aan plafond bevestigen en aansluiten op elektriciteit. En een plafonnière ophangen aan plafond.
Controleren elektriciteitsnetwerk in woning en vernieuwen/verbeteren wat noodzakelijk is. Er liggen kabels en kroonsteentjes bloot. Wat kost het om een inventarisatie te maken.
Ik wil graag nieuwe inbouw wanddozen voor elektriciteit laten plaatsen. Het zijn nu opbouw wanddozen. Het gaat om 7/8 stuks.