Casius logo
Offerte aanvragen Aanmelden als vakman
Elektricien Maastricht

Groepenkast vervangen - Elektra - Maastricht

Erkend Vakwerk

✔ Snel, gemakkelijk en betrouwbaar
✔ Tot 3 geheel vrijblijvende offertes
✔ Enkel erkende vakbedrijven

Casius is sinds 1999 dé manier om
aan een erkende vakman
te komen.

Groepenkast vervangen

Ik wil de meterkast laten vervangen en uitbreiden met een of twee groepen vanwege de elektrische vloerverwarming en eventueel elektrisch koken in de toekomst. Er is nu een oude stoppenkast met 3 groepen. Materiaal geleverd door de vakman. Afvoer van het afval wordt door de klant gedaan.


Elektricien Maastricht

Offertes van erkende elektriciens in Maastricht aanvragen

Recente aanvragen uit Maastricht

Lampen die flikkeren en een stop die afslaat oplossen

Wij zoeken een elektricien die bepaalde elektriciteit problemen kan oplossen, dit betreft lampen die flikkeren en een stop die soms afslaat


Elektra en groepenkast Maastricht

Garagepoort opener monteren

Ik wil graag weten wat het kost om een garageopener van Chamberlain te laten monteren. Er is een elektriciteitskabel voor nodig.


Elektra en groepenkast Maastricht

Hanglamp en plafonniere ophangen

Een Torino hanglamp (Kwantum) aan plafond bevestigen en aansluiten op elektriciteit. En een plafonnière ophangen aan plafond.


Elektra en groepenkast Maastricht

Elektra vernieuwen en verbeteren

Controleren elektriciteitsnetwerk in woning en vernieuwen/verbeteren wat noodzakelijk is. Er liggen kabels en kroonsteentjes bloot. Wat kost het om een inventarisatie te maken.


Elektra en groepenkast Maastricht

Inbouw wanddozen plaatsen

Ik wil graag nieuwe inbouw wanddozen voor elektriciteit laten plaatsen. Het zijn nu opbouw wanddozen. Het gaat om 7/8 stuks.


Elektra en groepenkast Maastricht
Offertes aanvragen