Klusbedrijf: Jo van Wijnen
Na een eerste vrijblijvende kennismaking met Casius besloot Jo van Wijnen op 2 februari 2006 zelf contact te zoeken met Casius om zich aan te melden. De samenwerking met Casius verloopt boven verwachting,vooral de variatie in het werk is erg prettig.
Nadat enkele vaste opdrachtgevers weg zijn gevallen en gaten in de orderportefeuille achterlieten besloot Jo van Wijnen in te stappen. Een consultant van Casius verzekerde dat het concept een aanvulling zou kunnen bieden op de bestaande agenda en je als bedrijf zelfstandig bepaalt op welke projecten je wenst in te schrijven. Ik besteed één avond in de week waar ik alle aanvragen in een bepaalde regio bezoek.Voornamelijk serieus werkaanbod van Casius zorgt dat 1 op 3 offertes opdracht worden. Ervaringen met andere concepten leveren niet dit resultaat.
Jo van Wijnen volgt alle klanten zeer actief op. Door initiatief te nemen in het contact leggen met klanten, op tijd te komen bij afspraken en binnen de afgesproken tijd een offerte uit te brengen op basis van de wensen van de klant voldoet Jo van Wijnen aan de verwachting van de klant. Klanten zijn tegenwoordig al goed voorbereid voor men een aanvraag indient al moet je als bedrijf natuurlijk goed blijven doorvragen.
Klus- en Installatiebedrijf Jo van Wijnen is gevestigd in Brunssum en stelt zich tot doel de klant op zijn wenken te bedienen met een duidelijke offerte, goede communicatie en vakmanschap. Daarbij staanservice en kwaliteit absoluut voorop.
Werkwijze Casius.nl

Klanten door geheel Nederland met serieuze bouw- of verbouwplannen plaatsen de opdracht op Casius.nl.

U neemt contact op met de opdrachtgever en maak een afspraak om het werk ter plaatse op te nemen en/of de wensen en mogelijkheden te bespreken.

U brengt met maximaal 2 concurrenten een schriftelijke offerte uit aan de opdrachtgever. Deze kiest aan wie hij de opdracht verstrekt.

Na oplevering nodigt Casius.nl de klant uit om een beoordeling te geven over de voorgestelde bedrijven.